Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Промо банадани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо бандани призначені для співробітників компаній, промо співробітників, а також вони застосовуються в якості подарунків, сувенірів. Ще вони застосовуються для проведення різних заходів рекламного типу, промо-акцій, виставок, БТЛ, ярмарок та інших подій: свят, концертів, виступів. По суті бандани це хустки великих розмірів, які виступають в ролі аксесуарів або головних уборів і носяться на зап'ясті, шиї, голові та іншими способами. Іноді бандани замовляють у комплекті з такими виробами як: футболки, теніски, толстовки, торби, вітрівки, кепки або іншими типами текстилю.

Пошиття промо бандан

Промо бандани можуть мати різні розміри і форми: трикутні або прямокутні. Ще можуть бути застосовані різні типи обробки краю: термо обробка, оверлок краю, або виконання канта підгинанням. Бандани можна пошити з різного типу тканин: бавовняна тканина, крепсатин, бязь, габардин, атлас і тканини діагональної групи. Дані типи тканин мають різну щільність, фактуру і тактильні якості, а також різні за вартістю.

Друк на промо банданах

Нанесення на промо бандани можна виконати різними методами: шовкографічний друк (друк фарбами на водній основі), термоплівка (нанесення текстильної термоплівки), термотрансфер (повно кольоровий друк на синтетичних тканинах, білих, або світлих тонів), також на них можна робити вишивку (краще невеликих розмірів) і брендування бірками. Логотипи та зображення які необхідно наносити на вироби, повинні бути у векторних форматах, так як друковане й вишивальне обладнання працює з даними форматами.

Замовити промо бандани

Купити бандани можна оптовими партіями, 100 шт. і більше, також чим більше виробів замовляється тим нижче ціна на бандану, а саме собівартість робіт розподіляється на кількість замовлених виробів, і це стосується як однотипних виробів так і однотипних нанесень. Для зв'язку з нашими менеджерами ви можете скористатися телефонами та електронною поштою вказаними на даному сайті, в розділі "контакти". Також складання листа на розрахунок вартості є обов'язковим, і має бути оформлене в такому вигляді, заголовок "промо бандани", а в змісті необхідно вказати: розміри, кількість і кольору виробів, ще потрібно прикріпити технічні макети із зображеннями логотипів що будуть наносяться, їх розмірами і розташуванням.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map