Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виробництво вітрівок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одна із спеціалізацій нашої компанії - це виробництво вітрівок. Вітрівки - вид верхнього одягу, необхідний для захисту від непередбачених погодних умов. Вироби нашої компанії, відрізняються легкістю, практичністю і сучасним стилем. Як будь-який продукт сезонного характеру має свою сферу застосування і термодинамічні характеристики: повітрообмін і водонепроникність.

Виробництво вітрівок розробка і пошиття

Досвідчені технологи займаються розробкою дизайну і підбором матеріалу, тому виробництво вітрівок нашою компанією відповідає високій якості. Ми пропонуємо сучасний дизайн, найактуальніші моделі і відчуття зручності та комфорту в процесі носіння виробів. Широкий вибір асортименту дозволить вибрати найбільш відповідний варіант: полегшені вітрівки без підкладки та без капюшона, утеплені на підкладці, з капюшоном.

Виробництво вітрівок, в якості робочого одягу для підприємств і будівельних організацій, виконується згідно норм та стандартів, з технологічних матеріалів, які відповідають всім вимогам, необхідним для захисту від попадання на шкіру вологи і для збереження тепла. Для виконання цих функцій підібрані такі тканини, як поліестер, плащові тканини з просоченням, болонья, дюспо, які відрізняються міцністю і водонепроникністю. При пошитті виробів враховуємо досвід зарубіжних виробників, але пристосовуємо до наших умов.

Виробництво вітрівок з логотипами

Гарантовано відмінну якість і доступна ціна, дозволяє замовляти вітрівки як рекламний виріб. Ми виготовляємо продукцію у великих обсягах, з подальшим нанесенням логотипів компаній або іншу необхідну інформацію рекламного характеру. Способи нанесення різні: шовкографія, комп'ютерна вишивка, термотрансферний друк, пришивні шеврони і бирки. У відмінності від готових типів виробів запропонованих на ринку інших брендів, що поставляються з різних країн. Виробництво вітрівок з нанесенням у нас, дозволяє зробити продукцію значно дешевше, особливо на великих об'ємах замовлень.

Замовлення на виробництво вітрівок

Щоб зробити замовлення на виробництво вітрівок, необхідно скласти лист, в якому вказати кількість виробів, розміри, вид і колір тканини, прикріпити зображення макета логотипів, розмір і його місце розташування на виробі. Якщо немає можливості забрати замовлення у нашому офісі, ми виконуємо доставку готових виробів спеціальними службами.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map