Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Виробництво футболок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виробництвом футболок на замовлення, розробку індивідуального стилю виробів, різноманітного виконання, оформлення і крою. Також у нас є велика кількість готових виробів, що поставляються з таких країн, виробників футболок, як: Туреччина, Узбекистан, Китай, Малайзія і Польща. Дані вироби призначені для промо, реклами, і різного роду корпоративних цілей. Дані вироби застосовуються для таких типів співробітників, як: співробітники кафе, готелів, ресторанів, офісний персонал, обслуговуючий персонал магазинів, промо співробітники, і різного типу робочий персона. В основному вони виконують роль рекламного характеру, і є необхідним елементом корпоративного стилю компаній.

Виготовлення футболок

Виробництво футболок на замовлення, дозволяє розробляти моделі індивідуального дизайну з різними їх конфігураціями, кольорів матеріалів, крою, застосовуваної фурнітури і оформленням різними елементами. Тканини які застосовуються на виробництво футболок: інтерлок, стрейч кулір, вісконт, кулірна гладкос, підбирають під певні цілі, наприклад менш щільні для теплих умов оточення в яких будуть застосовуватися данні вироби, щоб співробітникам не було з надлишком жарко, та на оборот більш щільні матеріали, для більш холодних умов. Ще тканини відрізняються тактильними властивостями, складом, а також деякі з них мають здатність сильно розтягуватися, як наприклад стрейчкулір.

Замовлення футболок на пошиття

Замовлення на виробництво футболок можна електронною поштою зазначеної на нашому сайті в розділі контакти, а також зв'язатися по телефону з нашими менеджерами для уточнення всієї необхідної інформації. Для швидкого замовлення футболок вам необхідно буде скласти лист з низкою параметрів: назва бренду, кількість виробів, їх розміри, кольори, а також прикріпити файл з логотипом що буде наноситися та вказати їх розміри і розташування.

Чекаємо ваших листів і дзвінків. Будемо раді допомогти у питаннях з виготовлення та придбання готових футболок.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map