Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Виробництво тенісок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається оптовими виробництвом тенісок поло, а також постачанням готових виробів даного типу, від інших виробників: Китай, Узбекистан, Малайзія, Польща і Туреччина. Ми пропонуємо розробку і пошиття стандартних дизайнів тенісок, а також при необхідності, розробку індивідуальних моделей виробів. Дана текстильна продукція призначена для персоналу і співробітників компаній. Їх основні сфери застосування це промо-акції, презентації, різні рекламні заходи, а також для співробітників торгових залів, магазинів, кафе, готелів, ресторанів, офісного персоналу.

Більшість компаній прагнуть до вдосконалення свого корпоративного стилю, а також поліпшення зовнішнього вигляду своїх співробітників, тому замовляють на виробництво теніски поло для свого персоналу. Також однією зі складових виробництва тенісок, є реклама бренду, збільшення впізнаваності і залучення нових клієнтів.

Пошиття на замовлення тенісок

Різноманітність виробів що розробляються на замовлення, можливо завдяки різному поєднанню: тканин (лакоста, кулірна гладь, стрейч кулір), наявності гумок на горловині та рукавах, застосуванню різних комбінацій кольорів і стилю фурнітури та ниток, довжини рукавів, а також застосуванням різних кольорів і типів тканин, завдяки різноманітному варіюванню можна пошити теніски ідеально відповідні корпоративному стилю і необхідним потребам.

Нанесення логотипів на теніски

У процесі виробництва тенісок, на них можна виконати нанесення логотипів: плівкою і шовкографією (друк фарбами), ще на них можна робити вишивку і пришивні шеврони. Для цього вам потрібно мати логотип компанії у форматах: *. cdr, *. eps, або *. ai. Оскільки всі типи виробництв працюють саме з такими форматами зображень. У разі відсутності у вас логотипів у таких форматах, ми можемо самі виконати їх розробку на основі растрового зображення.

Замовлення тенісок

Ви можете зв'язатися з нашим менеджером по електронній пошті або телефону та надати необхідні дані для попереднього прорахунку або ознайомитися з можливими варіантами, які вам запропонує наш співробітник. Для виконання швидкого розрахунку вартості нам необхідно мати такі дані: розмірна сітка виробів (кількість кожного розміру), колір і тип тканини, наявність гумок, та застосовувана фурнітура.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map