Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виробництво фартухів


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Sketch" займається розробкою та пошиттям рекламної текстильної продукції, для корпоративних клієнтів. Також ми виконуємо оптове виробництво фартухів, для проведення різного роду заходів: презентація, виставок, промо-акція, ярмарків, BTL, корпоративів, кейтирингів та інших святкових подій. Ще корпоративний одяг дозволяє дотримуватися фірмового стилю, контролювати охайність співробітників і обслуговуючого персоналу: магазинів, готелів, кафе, ресторанів, торгових центрів та ін. Застосування рекламного текстилю значно дешевше і ефективніше інших способів реклами запропонованих на даному ринку.

Пошиття і виробництво фартухів

Виробництво фартухів виконується на підставі затверджених матеріалів, а також технічних макетів виробів. Пошити фартухи можна з різних матеріалів, за складом, щільності, плетінню нитки, тактильним та інших властивостей: саржа, грета, дюспо, болонья, габардин, або інших необхідних матеріалів. Дані вироби можна доповнювати функціональними і візуальними елементами: клапанами, шлейками, зав'язками, кишенями, стяжками та іншими необхідними деталями. Також можна додати виробу додаткового контрасту і акценту, застосовуючи різні кольори ниток, фурнітури, окремих елементів крою і форм.

Виробництво фартухів з логотипами

Можна виконувати виробництво фартухів з нанесеними на них логотипами та зображеннями інформаційного характеру. Логотипи та зображення можна наносити різними методами: шовкографія, термотрансферний друк, термоплівка і друк сублімацією. Ще можна брендувати вироби пришивними шевронами, вишивками і бирками. Будь-які типи нанесень значно покращують зовнішній вигляд кінцевого виробу, виділяючи і доповнюючи їх. Для виконання нанесень необхідно наявність логотипів і зображень у векторних форматах.

Замовлення на виробництво фартухів

Замовити виробництво фартухів можна від 50 шт. і більше. Для уточнення деталей, ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Також необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості виробів, у змісті потрібно вказати, розміри, кількість, кольору, тип тканини, прикріпити зображення технічних макетів і логотипів, вказати розташування логотипів, розміри і тип нанесення, а в заголовку потрібно написати "виробництво фартухів". З усіх питань щодо замовлення виробів, необхідно звертатися до одного менеджера ведучого ваше замовлення. Що допоможе уникнути розбіжностей і не до розумінь.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map