Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виробництво накидок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і розробкою корпоративного промо та рекламного одягу, в тому числі виробництвом накидок, для співробітників компанії. Дані вироби застосовуються, для співробітників ресторанів, готелів, кафе, промо співробітників, а також різного роду заходів рекламного характеру. Дані вироби ідеально підходять в рекламних цілях, оскільки їх можна пошити відповідно корпоративному стилю компанії та брендувати логотипами компанії, також вони весь час знаходяться на виду покупців і потенційних клієнтів. Не мало важливим достоїнством виготовлення накидок є їх порівняльна дешевизна з іншими типами реклами.

Пошиття накидок

Виробництво накидок виконується у відповідності з корпоративним стилем та кольорами компанії, основним лініям і пропорціям логотипу. Накидки можна пошити з різних тканин: саржа, габардин, грета, болонья, дюспо, також їх можна доповнити функціональними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, різними типами зав'язок, а також різною фурнітурою і формами крою, та поєднуючи різні кольори матеріалів.

Нанесення на накидках

Друк на накидках виконується різними методами: шовкографія (друк фарбами), термоплівка (нанесення термоплівок), термотрансферний друк (повнокольоровий друк на синтетичних тканинах), а також можна брендувати вишивками, пришивними бирками і шевронами. Логотипи можуть мати різні розміри і розташування на виробі: груди, спина, кишені, клапани та ін. Для виконання нанесень і вишивок необхідно мати логотипи або зображення у векторному форматі.

Замовлення на виробництво накидок

Замовлення накидок на попередній прорахунок вартості, можна виконати за телефоном зв'язавшись з нашим менеджером на пряму, а також відправивши нам лист електронною поштою. Контакти вказані на цьому сайті у відповідному розділі "контакти". Складати лист необхідно в такій послідовності, заголовок "виробництво накидок", зміст: кількість, розміри, кольори, тип тканин, можливо технічний макет, а також файл зображення логотипу з розмірами, розташуванням і типом нанесення. Наші менеджери дадуть відповідь на такий запит протягом години. З усіх питань щодо замовлення, необхідно звертатися до менеджера ведучому ваше замовлення, для того щоб уникнути похибки і непорозумінь.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map