Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виробництво передників


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" виконує розробку і пошиття індивідуальних типів виробів на замовлення, для корпоративних потреб, а саме для дотримання корпоративного стилю, охайності своїх співробітників і рекламних цілей. Одне з таких напрямків, це виробництво передників для співробітників: магазинів, маркетів, ресторанів, готелів і кафе, а також для проведення різних: промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок і БТЛ. Цей спосіб реклами свого бренду найбільш ефективний, завдяки тому що знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, має динамічний характер, а також порівняно не дорогий, завдяки тривалому застосуванню.

Тих процес і виробництво передників

Виробництво передників виконується на підставі технічних макетів виробу, а також затверджених матеріалів і фурнітури. Передники можна пошити з різних матеріалів: саржа, грета, болонья, дюспо, габардин, а також можна доповнити різними елементами: кишенями, клапанами, шлейками і зав'язками. Ще можливо варіювати застосуванням різної фурнітури, формами крою, застосуванням різних кольорів ниток та інших матеріалів, для додачі акценту виробу.

Виробництво передників з нанесеннями

На даних виробах можна робити вишивку, брендувати пришивними шевронами та бырками, а також виконувати виробництво передників з різними нанесеннями: фарбами, плівками і сублімацією. Нанесення та вишивки, можуть мати різні розміри і розташування на виробі. Для виконання брендування, необхідно мати зображення логотипів у векторному форматі.

Замовлення на виробництво передників

Замовлення на виробництво передників можна зробити по телефону або електронною поштою зазначеним у відповідному розділі "контакти", на цьому сайті. Також складання листа запиту є невід'ємною частиною замовлення виробів. Лист потрібно складати в такому форматі, в змісті необхідно вказувати: кількість, розміри, кольори виробів, прикріпити технічний макет виробу, а також логотип наноситься з його розмірами і розташуванням. У заголовку вказати назву даної сторінки "Виробництво передників".

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map