Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Промо футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо футболки це вироби призначені для співробітників компанії та обслуговуючого персоналу. Найбільш часто вони використовуються для проведення презентацій, промо акцій, та інших заходів рекламного характеру. Дані вироби можна придбати як готових виробників брендів: Fruit of the Loom, B&С, Stuff, Top Shirt, A-Plus або Stedman, так і замовити пошиття футболок індивідуального фасону. Кожна компанія може підібрати для себе варіант підходящий їх корпоративному стилю та кольорам. Також промо футболки часто комплектуються: кепками, накидками, сумками, торбами, вітрівками, банданами та іншими типами виробів.

Пошиття промо футболок

Виготовлення промо футболок під замовлення необхідно у випадках коли компанії необхідно більш нестандартне рішення та підходяще їх корпоративному стилю, або при необхідності розробки більш функціональних типів футболок. Наприклад з кишенями на грудях, рукавах, різнокольоровими рукавами і стяжними гумками, а також з інших матеріалів схожих на кулірну гладь, наприклад стрейч кулір, інтерлок, вісконті та віскоза.

Нанесення на промо футболках

На промо футболках можна робити нанесення різних типів: фарбами (шовкотрафаретний друк), нанесення плівки (текстильними термоплівка), друк сублімацією (повнокольоровий друк на синтетичних тканинах), також на футболках можна робити вишивку і пришивні шеврони з логотипами. Футболки брендуються для визначення належності співробітників певній компанії. Також нанесення можуть нести чисто інформаційний характер.

Замовлення прмо футболок

Для замовлення промо футболок, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером, написавши запит електронною поштою або по телефону, для початку прорахунку нам необхідно отримати від вас таку інформацію: кількість виробів, їх розміри (розмірна сітка), кольору, а також надати логотип компанії що будуть наноситися на виріб. Ви можете приїхати до нас в офіс і ознайомиться зі зразками готових виробів або виготовлених футболок на замовлення для інших клієнтів. Наші менеджери можуть запропонувати вам зустріч в зручному для вас місці і зручний час.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map