Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Промо теніски


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо теніски мають різні сфери застосування, для проведення промо-акцій, презентацій, рекламних заходів, а також їх використовують як частина корпоративного одягу компанії, тобто для співробітників компанії та обслуговуючого персоналу, іноді їх використовують як подарункову продукцію, для клієнтів і покупців. Теніски поло як різновид промо продукції несе в собі рекламний характер застосування, для підвищення впізнаваності бренду, залучення нових клієнтів і покупців, це один з найкращих способів реклами, оскільки він завжди на очах у покупців. Промо теніски мають великий вибір кольорів тому можна легко підібрати колір теніски під логотип компанії, який так само можна нанести на виріб. Наша компанія займається виготовленням промо тенісок під замовлення і поставками готових тенісок оптом.

Поставка тенісок поло, опт

З готових промо тенісок ми постачаємо такі бренди: Fruit of the Loom, B&С, Stuff, American Style, Stedman і Comfort. Всі ці бренди виробів розраховані для промо споживання, вони є одними з найбільш якісних і дешевих, у співвідношенні, ціна і якість, це найкращі варіанти на ринку. Їх основним відмінністю є щільність та склади тканин, наявність гумок на рукавах і кількість ґудзиків, а також довжина рукавів.

Пошиття тенісок, промо теніски під замовлення

Ми займаємося розробкою та пошиттям індивідуальних замовлень на промо теніски, оскільки нашим клієнтам часто необхідні оригінальні вироби, які б максимально відповідали корпоративному стилю їх компанії. Такі вироби шиються з тканин лакоста і кулірної гладі, з різними конфігураціями: кольорів гумки на рукавах і горловині, рукавами різних кольорів і довжини, а також різнокольоровими ґудзиками і застосуванням інших кольорів ниток, які відповідають корпоративним кольорам компанії. Промо теніски часто брендіруются логотипами і вишивкою на спині, грудях і рукавах, а також пришивними шевронами з логотипами.

Нанесення на промо тенісках

Промо теніски можна брендировать різними нанесеннями, шовкографією, плівкою, а також вишивкою і пришивними шевронами з нанесеннями і вишивкою. Основні розташування логотипів це: груди, спина і рукав, також можливі інші варіанти розташувань логотипів. Ще є можливість брендувати бірками з різним їх оформленням, розташування і способами пришивання.

Замовлення промо тенісок

Для того що б замовити теніски, вам достатньо надіслати запит електронною поштою з зазначенням, розмірної сітки кількості та кольорами виробів. У найближчий час наш менеджер зв'яжеться з вами і надасть інформацію про наявність та актуальною вартості виробів. Якщо це замовлення на виготовлення тенісок під замовлення вам також необхідно буде вказати тип тканини з якої необхідно виконати виріб. Узгодження виготовлення виробів відбувається за попередніми технічним макетів. Після чого ви можете замовити пошиття зразка, для остаточного затвердження. Всі вироби можуть бити виготовлені тільки з матеріалів наявних на даний момент на ринку.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map