Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Промо-накидка


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо-накидка призначена для корпоративних клієнтів, а також для застосування в рекламних цілях. Дані вироби необхідні для проведення різних акцій, презентацій, виставок, БТЛ та інших заходів і свят. Ще їх застосовують для співробітників і обслуговуючого персоналу, маркетів, магазинів, готелів, кафе, ресторанів та інших типів робочого персоналу. Даний спосіб реклами є найбільш ефективним і дешевим, серед інших способів, запропонованих на даному ринку. Також вони виконують подвійну функцію: дотримання корпоративного стилю та альтернативної реклами, а також мають тривалий термін їх застосування.

Промо-накидка її виготовлення

Пошиття промо-накидок виконується з технічних макетів, а також на підставі затверджених матеріалів і тканин. Для виготовлення промо-накидок застосовуються різні типи тканин: болонья, габардин, дюспо, грета, саржа та ін. Також дані вироби можна робити відповідно корпоративному стилю, кольорам компанії, формам і пропорціям присутнім на логотипі. Накидки можна доповнювати різними функціональними елементами, як: кишені, клапани, шлейки, зав'язки, або фурнітурою та нитками різних кольорів, для того щоб додати акцент виробу.

Промо-накидка з нанесенням

На промо-накидках можна робити нанесення: шовкотрафаретний друк, термотрансферний, нанесення плівки, а також виконання вишивки, брендування пришивними шевронами і бірками. Логотипи можуть мати різні розміри і розташування на виробі. Також для виконання нанесень і вишивок, необхідні векторні зображення логотипів, оскільки всі попередні друковані роботи, а також розробка вишивальних програм, виконуються на підставі даних зображень. Ще промо-накидка з логотипом визначає приналежність співробітника до тієї чи іншої організації, а також виконує роль додаткової реклами.

Замовити промо-накидки

Замовлення подібних виробів виконується оптовими партіями від 50 шт., ще промо-накидки комплектуються іншими типами текстильної продукції, призначеної для промо-цілей: кепками, футболками, теніски, толстовки, торбами та ін. Для виконання замовлення, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або електронною поштою. При складанні листа необхідно вказати такі дані: розміри виробів, їх кількість, кольору, можливі матеріали, за наявності можна прикріпити технічний макет і зображення логотипу, вказати його розташування й розміри, а в заголовку листа вказати "промо-накидка".


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map