Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Промо-передники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо-передники це вироби які застосовуються для проведення різних заходів і подій рекламного характеру. Дані вироби застосовуються для проведення промо-акцій, BTL, виставок ярмарків, презентацій, корпоративів, свят, кейтирингів і подібних подій. Також промо-передники є частиною корпоративної культури і необхідні для дотримання охайності співробітників і обслуговуючого персоналу: магазином, готелів, ресторанів, кафе, торговельних маркетів та центрів, інших типів робочого персоналу. Даний тип реклами є одним з найбільш дешевих і ефективних, промо-передники можна застосовувати у досить тривалому проміжку часу, також дана реклама перебуває на виду у покупців і потенційних клієнтів, не залежить від щомісячних витрат на оренди рекламних майданчиків а також витриманий у корпоративному стилі.

Пошиття промо-передників

Промо-передники можна пошити з тканин різних за щільністю, фактурних і тактильних якостей матеріалів, кольорів і складу: габардин, грета, саржа, дюспо, болонья, або інших подібних матеріалів. Передники можна оформити функціональними деталями: клапани, шлейки, кишені і різного типу зав'язки. Пошиття виробів виконується на підставі затверджених технічних макетів, зразків тканин та інших необхідних матеріалів.

Друк на промо-передниках

Промо-передники з нанесенням мають завершений вигляд, а також дозволяють визначати приналежність співробітників компаніям і служити додатковою рекламою. Брендування передників можна виконати різними способами: вишивка, шеврони, бирки, термотрансферний друк, нанесення термоплівок, шовкографічний друк, можуть мати різне розташування і розміри.

Замовлення промо-передники

Для того щоб замовити вироби на пошиття, попередньо необхідно скласти лист, для розрахунку вартості і відправити електронною поштою. У листі необхідно вказати такі дані: кількість виробів, розміри, кольори, прикріпити технічний макет передника, логотип зображення з розмірами і розташуванням, а також необхідний тип нанесення, не забути про заголовок листа "промо-передники". Для уточнення необхідних деталей, можна зв'язатися з менеджерами на пряму по телефону вказаною в контактах на даному сайті.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map