Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Промо-фартухи


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо-фартухи це вироби призначені для корпоративних, а також рекламних цілей, проведення різних заходів, промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, BTL, корпоративів, кейтирингів та ін.

Застосування даної продукції в рекламних цілях значно дешевше і ефективніше інших варіантів запропонованих на даному ринку. Ця реклама має тривалий термін її застосування, знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, має динамічний характер, а також велике охоплення впливу, не має постійних щомісячних витрат, як наприклад рекламні майданчики, а також не має статичної прив'язки до одного місця, що дозволяє охоплювати набагато більше коло, для показу такої реклами.

Ще промо-фартухи розробляються з метою дотримання фірмового стилю і акуратного вигляду співробітників та обслуговуючого персоналу: магазинів, готелів, ресторанів, кафе, торговельних центрів, мегамаркетів та багато ін. Текстильна реклама дозволяє підвищити запам'ятовування та впізнання бренду, а також виділити серед конкурентів на даному ринку.

Пошити промо-фартухи

Промо-фартухи можна пошити застосовуючи різні тканини, фурнітуру, форми крою, а також деталі, ще їх можна шити на підставі фірмового стилю, дотримуючись основні кольори, форми, лінії, пропорції присутні на логотипах компаній.

Для пошиття в основному застосовують такі тканини як: габардин, саржа, дюспо, грета, болонья, або інших необхідних матеріалів, вони відрізняються складом, плетінням нитки, щільністю, тактильними властивостями та ін., а також вартістю за погонний метр.

Промо-фартухи можна доповнити різними елементами, що мають функціональний і візуальний характер: клапани, стяжки, зав'язки, кишені, шлейки та інші необхідні деталі. Для того щоб додати акцент виробу і додатковий контраст, можна варіювати кольорами, додаткових елементів, фурнітури, ниток, форм крою.

Розробка дизайну виконується на підставі затверджених матеріалів, їх кольорів, та інших деталей, після чого готуються технічні, візуальні макети.

Промо-фартухи з зображеннями

Також можна робити промо-фартухи з нанесеннями логотипів компанії та зображень інформативного характеру. Логотипи та зображення можна наносити різними методами: шовкографія, термотрансфер, сублімація, термоплівка, ще можна робити вишивку, пришивні шеврони і бирки. Всі типи нанесень значно покращують зовнішній вигляд виробів, а також служать додатковою рекламою.

Логотипи на промо-фартухах дозволяють визначити приналежність співробітників тієї чи іншої компанії, особливо це актуально, коли кілька підприємства працюють або продають свою продукцію на одній площі.

Для виконання нанесень необхідно мати логотипи в векторних форматах, оскільки розробка вишивальних програм, програм на порізку плівки та попередня печатна підготовка, виконуються на підставі зображень розроблених у векторних редакторах.

Замовити промо-фартухи

Замовити промо-фартухи можна за телефоном або електронною поштою, вказаними на даному сайті в розділі "контакти". Для виконання замовлення є обов'язковим складання листа на прорахунок вартості, оскільки воно будеть підставою для замовлення на виробництво.

Складати лист необхідно в такому форматі, в заголовку потрібно вказати назву даної сторінки "промо-фартухи", а в змісті вказати необхідні параметри: кількість виробів, їх кольору, розміри, застосовувані тип тканини, а також прикріпити технічні макети та зображення логотипів, з їх розташуванням, розмірами і типом нанесення.

Оскільки наша компанія займається пошиттям і продажем текстильної продукції оптом, відповідно замовити промо-фартухи можна від 50 шт. і більше. Пов'язано це з розподілом вартості робіт на одиницю виробу, тобто набагато вигідніше робити більше партії виробів, також придбання витратних матеріалів за оптовими цінами, значно здешевлює кінцевий виріб.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map