Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Промо-торби


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо-торби це вироби призначені для рекламних цілей, і використовуються як частина корпоративного одягу промо співробітників, що представляють компанії на презентаціях, корпоративах, виставках, ярмарках, акціях та інших заходах рекламного характеру. Також торби виступають в ролі подарунків і сувенірів для клієнтів і співробітників компанії. Дані вироби брендіруются різними логотипами компанії, а також іншими інформативними зображеннями, наприклад останнім часом стало актуально брендування торб QR кодами що містять зашифровані дані.

Дані вироби розробляються для будь-яких необхідних потреб, у відповідності корпоративним кольорам, формам і стилю компанії, застосування необхідних матеріалів та фурнітури, оформлення додатковими елементами, клапанами кишенями, підкладками та ін.

Замовити промо-торби

Для виготовлення промо торб використовуються різні матеріали: двох нитка, мішковина, спанбонд, сорочкові тканини, групи діагональних тканин та ін. Також можна комбінувати кольори, типи матеріалів, і форми крою. Все це дозволяє розробити абсолютно індивідуальне і неповторне вироби, та дозволяє виділитися серед інших компаній і брендів на ринку товарів або послуг.

Замовити промо-торби можна по телефону і поштою зазначеними на цьому сайті, на сторінці "контакти". Наші менеджерові можуть допомогти вам з усіх питань що стосуються замовлення, пошиття і брендування торб, а також питання документообігу, оплати та утвердження зразків, макетів.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map