Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Медична, саржа, оксфорд
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 120-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Промо халати


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з видів продукції пошиттям яких ми займаємося це промо халати. Такі і подібні їм вироби використовуються для проведення промо акцій, презентацій, виставок, ярмарків і використовуються різними торговими організаціями, в якості робочого одягу для своїх співробітників.

Промо халати часто брендуються логотипами компанії, що підвищує запам'ятовування і впізнаваність компанії на ринку, ще це зручно коли кілька компаній працюють на одній торговій або офісної площі.

Пошиття промо халатів

У нас можна замовити пошиття промо халатів з різних типів тканин, різної щільності і різними просоченнями. Крім того, вони можуть мати різне оформлення, різні способи застібання, з різними кишенями, клапанами або поясами.

Ми можемо для вас розробити дизайн промо халатів, відповідно стилю вашої компанії з урахуванням всіх деталей і побажань, а також корпоративним кольорам, лініям, формам і пропорціям які присутні на логотипах.

Друк на промо халатах

Замовляйте друк на промо халатах шовкографією або брендування їх такими способами як: нанесення термо плівок, вишивками, шевронами, різними бірками або нашивками. Великий вибір способів нанесення логотипів компаній дозволяє робити абсолютно різноманітні вироби з простих і типових їх видів.

Логотипи на промо халатах можуть мати різні розміри і навіть не властиві їм розташування. Більш детально про способи друку і нанесення можна дізнатися у наших співробітників, які підкажуть вам найбільш підходящий і економний, в тих чи інших ситуаціях. Мається на увазі, що логотипи та зображення можуть мати різну кількість кольорів, розміри і деталізацію, а місця для брендування можуть бути в певному сенсі незручними для вибору якого не будь способу, що вимагатиме індивідуального підходу як в підготовчих роботах, так і виробничої послідовності, при виготовленні незвичайних виробів.

Купити промо халати

У нас можна купити промо халати оптом, від п'ятдесяти і більше виробів. Для оперативного розрахунку і формування вартості на замовлення, нам потрібно отримати від вас електронного листа і таку інформацію як: тип виробів, їх кількість, розміри, використовувані матеріали, кольори і т.п. інформація. А якщо на халатах потрібно робити нанесення логотипів або вишивку, вкажіть розміри нанесень, їх розташування, тип брендування і прикріпити логотипи.

Після відправлення листа, незабаром, з вами зв'яжуться для надання вартості, термінів виготовлення, а також способів оплати. Ще ви можете подивитися на зразки продукції, продукції що виготовляється нами, в нашому офісі, який знаходиться в Києві.Подібні матеріали халати


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map