Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Промо передники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається виробництвом і розробкою текстильної продукції, в тому числі виготовляє промо передники, для корпоративних клієнтів і застосування їх в рекламних цілях. Дані вироби носять співробітники: магазинів, ресторанів, готелів, маркетів, кафе і обслуговуючий персонал інших підприємств і організацій. Також їх застосовують для промо-акцій, презентацій, BTL, ярмарків, виставок, а також проведення свят , корпоративів та кейтирингів. Промо передники часто комплектують іншими типами виробів, такими як: футболки, кепки, теніски, торби, бандани, толстовки та ін.

Виготовлення промо передників

Промо передники виконуються під замовлення наших клієнтів і відповідно їх корпоративному стилю, а також корпоративним кольорам, формам і пропорціям присутнім на логотипах. Їх можна виконувати різноманітних конфігурацій із застосуванням різних елементів, функціональних і візуальних: кишені, клапани, шлейки, зав'язки та інше бажане різноманітність. Також можна варіювати застосуванням різної фурнітури, її кольорів, інших кольорів ниток, для того щоб надати додаткового акценту виробам.

Промо передники з нанесеннями

Промо передніки можна брендувати зображеннями та логотипами компанії, що дозволяє визначити приналежність співробітників вашій компанії, а також служить додатковою рекламою. Нанесення на промо передниках можна робити у різний спосіб: шовкотрафаретний друк, термотрансферний, нанесення плівкою. Також на них можна робити вишивку, пришивні шеврони і бирки. Для прорахунку і виконання нанесень, вишивок, необхідні логотипи в векторних форматах, оскільки всі попередні роботи з розробки вишивальних програм, програм на порізку плівки, і виведення просвітів для шовкографії, виконуються на підставі векторного макету.

Замовити промо передники

Замовлення промо передників можна робити оптовими партіями від 50 шт. Для виконання замовлення, ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону, а також відправити лист електронною поштою, вказаними на сторінці "контакти", цього сайту. Лист необхідно складати, таким чином: у змісті вказати розміри, кількість, кольору виробів, а також прикріпити технічні макети виробів та логотипів із зазначеними розмірами і розташуванням на виробі, а в заголовку потрібно вказати назву даної сторінки "промо передники". Складання листа запиту, є обов'язковою і невід'ємною частиною формування замовлення на прорахунок попередньої вартості, а також замовлення на виробництво.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map