Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рекламні фартухи


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається пошиттям і розробкою різної текстильної продукції, для компаній, їх корпоративних і рекламних завдань. Одним з типів продукції що виготовляється нами, є рекламні фартухи, для проведення, різного роду подій і заходів: промо-акцій, презентацій, ярмарків виставок, BTL, кейтирингів, корпоративів та ін.

Також дана продукція призначена для контролю за фірмовим стилем і охайністю співробітників, а також персоналу: магазинів, готелів, маркетів, ресторанів, торгових центрів, кафе та інших підприємств.

Застосування рекламного текстилю, значно дешевше і ефективніше інших варіантів запропонованих на даному ринку. Рекламні фартухи знаходяться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, мають динамічний характер, також широке коло охоплення, для показу такої реклами, тривалий термін їх застосування, неприв'язаного до місця і не залежать від щомісячних витрат як наприклад рекламні майданчики.

Рекламні фартухи, розробка і пошиття

Пошити рекламні фартухи можна з різних матеріалів, застосовуючи різні форми крою, оформлення деталями, різною фурнітурою, і різними кольорами всіх елементів, також це необхідно що б надати виробу додатковий акцент і контраст, іншими словами виділити, для кращого залучення уваги.

Пошиття таких виробів, в основному виконується з таких матеріалів, як: габардин, саржа, дюспо, грета, болонья, або інших необхідних матеріалів, вони відрізняються складом, плетінням нитки, щільністю, тактильними властивостями та ін., а також вартістю за погонний метр.

Доповнити рекламні фартухи можна різними функціональними і візуальними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, стяжками, зав'язками, і застосуванням різної фурнітури: блискавок люверсів, ґудзиків та багато ін.

Рекламні фартухи з логотипами

У нас можна пошити рекламні фартухи з нанесеннями логотипів компанії і зображеннями інформаційного характеру. Вони можуть мати різні розміри і розташування, на виробі, а також різні методи.

Нанесення на фартухи можна робити різними способами: шовкотрафаретний друк (друк фарбами), сублімаційній друк (повнокольоровий друк на синтетичних, білих тканинах), термотрансферний друк (друк на трансферній папері з подальшим приварюванням на виріб), нанесення плівок (приварювання текстильних термоплівок).

Ще на рекламному одязі, можна робити вишивку, брендувати пришивними шевронами та бірками. Дані типи брендування значно покращують зовнішній вигляд виробів.

Нанесення зображень на рекламних фартухах, дозволяє визначити приналежність співробітників тієї чи іншої компанії, що особливо актуально коли на одній площі працюють співробітники різних компаній.

Для виконання всіх типів брендування, необхідно мати логотипи в векторних форматах. Це пов'язано з тим, що всі підготовчі друковані роботи, розробка вишивальних програм і програм для порізки плівки, робляться на основі зображень намальованих у векторних редакторах.

Замовити рекламні фартухи

Для того що б замовити рекламні фартухи, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, або відправити нам листа запит на прорахунок вартості. Контактна інформація вказана на даному сайті, у відповідному розділі "контакти".

Лист є невід'ємною частиною виконання замовлення, і повинно мати такі пункти, у заголовку пишемо назву даної сторінки "рекламні фартухи", а в змісті вказуємо: кількість, розміри, кольори, тип застосовуваних тканин, прикріпити файли з технічними зображеннями та логотипами, а також зазначенням розмірів, розташувань і типів нанесень.

У нас можна замовити рекламні фартухи оптом від 50 шт. і більше. Що дозволяє економити на вартості робіт, які розподіляються на всю партію замовлення, а також на придбанні витратних матеріалів за оптовими цінами.

З усіх питань щодо замовлення необхідно звертатися до одного менеджеру, який взявся вести ваше замовлення, це допоможе уникнути втрати даних, виникнення не до розумінь і подальших розбіжностей.

Також ви можете домовитися з менеджерів про зустріч, для того щоб обговорити деталі замовлення, сформувати замовлення, а також для затвердження зразків матеріалів, тканин, фурнітури, і що б подивитися зразки готових виробів, подібні типу що замовляється.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map