Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Фартухи рекламні


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Для всіх компаній, завжди в першу чергу стоїть питання реклами, способи, трудомісткість, фінансові витрати, ефективність й ін. Природно у кожного типу реклами, є обмеженість впливу на аудиторію. За цим доводиться використовувати кілька типів реклами постійно, і ще варіювати періодичною, а також пробувати нові методи просування свого продукту.

Ми як рекламно виробнича компанія, пропонуємо використання текстильної продукції в рекламних цілях. Одним з таких виробів, що виготовляється нами, є фартухи рекламні. Крім рекламного призначень даної продукції, вони допомагають дотримуватися корпоративний стиль компанії, а також стежити за охайністю співробітників і обслуговуючого персоналу.

Застосування рекламного текстилю має багато позитивних сторін, таких як: відсутність щомісячних витрат, як наприклад у рекламних майданчиків, мають тривалий термін їх застосування, знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, має широку область, для показу, а також значно дешевше більшості типів реклами.

Пошити фартухи рекламні

Фартухи рекламні можна пошити з різних матеріалів, застосовувати різну фурнітуру, для поліпшення функціональних якостей, зручності, а також візуального оформлення, також їх можна виконувати відповідно корпоративному стилю компанії, основним кольорам, формам, лініям, пропорціям, присутнім на логотипах.

Дані вироби можна пошити з різних тканин, за складом, щільністю, плетінню нитки, тактильним та іншим властивостям: габардин, саржа, дюспо, грета, болонья, або інших необхідних матеріалів, або їх поєднань.

Також фартухи можна оформити різними елементами і деталями, функціонального та візуального характеру: клапанами, шлейками, зав'язками, стяжками, кишенями та ін., з використанням різної фурнітури.

Ще їм можна надавати більшого акценту і контрастності, застосовуючи різні кольори матеріалів, окремих форм крою, деталей і елементів, фурнітури, а також ниток. Що значно збільшує залучення уваги, відвідувачів і потенційних клієнтів.

Фартухи рекламні з лого

На фартухи рекламные можна робити нанесення логотипів, такими методами як: шовкографія, термотрансферний друк, сублімаційній друк, нанесення термоплівок, ще можна робити вишивки, брендувати пришивними шевронами і бірками.

Корпоративний одяг брендований логотипами, крім рекламного призначення, він дозволяє визначати приналежність співробітників тій чи іншій компанії, що актуально у випадках коли кілька компаній працюють на одній торговій або офісної площі. Також вишивки та нанесення значно покращують зовнішній вигляд виробу, та надають їм завершеності.

Для виконання нанесень і вишивок, необхідно мати векторні зображення логотипів. Оскільки розробка вишивальних програм, програм для порізки термоплівок, виведення просвітів для шовкографії.

Замовити фартухи рекламні

Для того щоб виконати замовлення фартухів рекламних, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, для уточнення деталей, а також скласти лист запит, на прорахунок вартості. У листі потрібно вказати такі параметри як: кількість, розміри, тип тканини, кольору, тип нанесення логотипів, їх розташування і розміри, а також прикріпити технічні макети та логотипи. У заголовку вкажіть назву даної сторінки "Фартухи рекламні".

Оскільки наша компанія виконує пошиття та продаж текстильної продукції оптовими партіями, відповідно замовлення таких виробів як фартухи рекламні можна виконувати від 50 шт. і більше.

Завдяки оптовому виробництву та продажу, вартість за одиницю виробу, виходить значно нижче, пов'язано це з розподілом разових фінансових і трудовитрат, та скорочення виконуваних робіт, групуванням, тривалості, а також поліпшеними виробничо-торговими взаємозв'язками, оптимізації роботи. Все це дає можливість робити вироби значно дешевше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map