Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Реглани B&С


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас можна купити реглани B&С, вони хорошої якості і користуються великим попитом серед наших клієнтів. В основному вони призначені для рекламних цілей, проведення промо акцій, політичних акцій, презентацій, виставок, спортивних турнірів, ярмарків, кейтирингів і т.п. Також вони використовуються як корпоративний одяг і робоча уніформа, а точніше її частина. Робоча уніформа збирається з таких типів одягу як: вітрівки, куртки, фартухи, передники, кепки, козирки, торби, сумки, косинки, бандани та ін. Дані вироби носять різні типи працівників: робітники СТО, заправок, виробництв, офісний персонал, співробітники торгових залів, промоутери, офіціанти, будівельники, кур'єри, вантажники та ін. Комплекти одягу підбираються для різних умов, в яких доводиться працювати персоналу. Так само якщо у вас є необхідність у виготовленні індивідуального дизайну регланів, ви можете замовити у нас їх розробку і пошиття.

Друк на регланах B&С

У нас можна замовити друк на регланах B&С, а також брендувати їх такими способами як: нанесення термоплівок, шовкографією, нанесенням термотрансферу, вишивкою, пришивними шевронами, тисненнями на шкірі, нашивками з логотипами, бирками і розмірники. Найпопулярніші з цих способів це шовкотрафаретний друк, нанесення термопленки і комп'ютерна вишивка на регланах. За рахунок такого великого вибору способів брендування, можна робити абсолютно оригінальні вироби. Про кожен спосіб нанесення можна прочитати в розділі "Брендування".

Купити реглани B&С

Замовити та придбати реглани B&С краще всього по електронній пошті, відправте нам лист з таким змістом: тип виробів, виробника якщо потрібні готові вироби або вкажіть що це пошиття на замовлення, вкажіть розмірну сітку і кольори. Для брендування виробів вкажіть тип нанесення, наприклад друк шовкографією на регланах, а також розміри і розташування логотипів на одязі. Зображення з логотипами прикріпіть до листа, поміщені в архів і бажано у векторному форматі.

Якщо вам потрібно уточнити такі питання як: можливі терміни відвантаження, порередню вартість, способи взаєморозрахунку і документообіг, можна зв'язатися з одним з наших співробітників по телефону вказаному в контактах, на даному сайті.

Оскільки ми виробниче підприємство, у нас можна купити реглани B&С оптом від 50 шт. Також наш офіс знаходиться в Києві, де можна подивитися всі типи виробів і нанесень на них, перед тим як робити замовлення. Ціна на реглани B&С залежить від кількості виробів що замовляються.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map