Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Реглани Fruit of the Loom


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Реглани Fruit of the Loom це текстильні вироби, виготовлені з тканини кулірна гладь, що мають особливу форму рукавів, що називається "рукав реглан". Також може мати круглу і V-подібну горловину, має довгий рукав, і може бути оформлений функціональними елементами, кишенями та клапанами, а також іншими візуальними деталями. Часто передня і задня частина виробу мають не такий колір як рукава, що дозволяє контрастно виділити їх.

Реглани застосовуються для проведення різних за призначенням рекламних заходів: політичних акція, промо акцій, спортивних турнірів, кейтирингів, презентацій, виставок і ярмарків. Також виступають в ролі корпоративного одягу, а саме їх частини. Доповнюються такі вироби іншими їх типами, такими як: куртки, вітрівки або жилети, кепками або козирками, косинками або банданами, торбами або сумками, фартухами, передниками або накидками, також часто збираються кілька комплектів такого одягу, для різних умов в яких необхідно працювати, а також типів співробітників.

Друк на регланах Fruit of the Loom

До виробів що купуються, можна додатково замовити їх брендування, наприклад шовкографічний друк на регланах Fruit of the Loom або такі способи як: нанесення термоплівки на них, термотрансферні переноси, пришивними тисненнями на шкірі, шевронами та іншими нашивками, бірками і розмірниками, а також комп'ютерною вишивкою. Різноманітність і поєднання способів брендування дозволяє робити абсолютно неповторні й оригінальні вироби відповідно корпоративному стилю.

Купити реглани Fruit of the Loom

Як і у випадках з іншими виробами або послугами, якщо вам потрібно замовити і купити реглани Fruit of the Loom, достатньо написати нам листа з таким змістом: виробник, тип виробу їх кольору і розмірну сітку. Для способів брендування вкажіть їх тип розміри і розташування на виробі. Логотипи прикріпіть до листа, переважніше у векторному форматі, а також поміщені в архів. Не забудьте вказати контактну інформацію, для того що б ми могли з вам зв'язатися.

Ще якщо вам необхідно уточнити додаткову інформацію, наприклад: можливі терміни відвантаження, попередню вартість, способи взаєморозрахунку та документообігу, ви можете зв'язатися з одним з наших співробітників за телефоном, вказаним в "контактах" на даному сайті.

У нас можна купити реглани Fruit of the Loom тільки оптом від 50 шт. Ціна на реглани теж розраховується по оптовому методу, чим більше кількість замовлених виробів тим нижче вартість за одиницю такого.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map