Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Реглани Sol's


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас можна купити реглани Sol's які призначені для корпоративних цілей, а саме реклами та співробітників компаній. Вони користуються досить великим попитом серед наших покупців, так як у них хороша якість і порівняно низька ціна. Такі вироби можуть виявитися корисними при проведенні святкових, рекламних та політичних заходів, а також для проведення виставок, спортивних турнірів і багато ін. Ще їх використовують як частина корпоративного одягу, для своїх співробітників, різні організації та підприємства: кафе, ресторани, магазини, склади, виробництва, офіси, будівельні організації, заправки і СТО, рекламні компанії. Ще багато організацій часто збирають повноцінні комплекти робочого одягу, своїм співробітникам, для різних погодних умов та сезонів року.

Друк на регланах Sol's

Найпоширеніший спосіб брендування це друк на регланах Sol's, ще ми виконуємо нанесення термоплівок, термотрансферні переноси і вишивку, а також брендуемо пришивними: шевронами, тисненнями на шкірі, бирками, розмірниками та іншими нашивками. Крім брендування одягу логотипами компанії, ще робляться нанесення інформативного змісту: написами і зображеннями. Всі зображення на регланах можуть мати різні розміри і розташування. Градація цін на них визначається розмірами форматів паперу: А3, А4, А5 і кількістю кольорів, а для вишивки вартість розраховується від кількості витрачених на зображення стібків. Всі способи брендування більш детально описані на даному сайті в розділі "Брендування".

Купити реглани Sol's

Якщо вам потрібно замовити і купити реглани Sol's тоді необхідно по-перше зв'язатися з одним з наших співробітників за телефоном, вказаним в контактах, для уточнення таких питань: приблизні терміни відвантаження, наявність, способи взаєморозрахунку та документообігу, також можна домовиться про зустріч у будь-якому зручному для вас місці і подивитися зразки виробів, ще подивитися на зразки можна в нашому офісі, ми знаходимося в Києві. По-друге ви можете написати нам листа з таким змістом: виробника, тип виробів, розміри і кількість, а також кольори. Для друку на регланах Sol's вкажіть тип брендування, розміри і розташування на них, а файл із зображенням прикріпіть до листа. Ще потрібно обов'язково вказати контакти для зворотного зв'язку.

До всього іншого потрібно знати що у нас можна купити реглани Sol's оптом і тільки від 50 шт. Ціна на реглани розраховується індивідуально, залежно від кількості замовлених виробів.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map