Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Реглани Stedman


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія орієнтована на корпоративних клієнтів, для проведення великих рекламних заходів, прмо акцій, політичних акцій, спортивних турнірів, концертів і виступів, а також повномасштабних BTL компаній.

Реглани Stedman як і вся інша продукція що продається нами, призначені для рекламних цілей і співробітників різних організацій та підприємств, таких як: кафе і ресторанів, виробництв, будівельних організацій, кур'єрських, рекламних і вантажних компаній, магазинів і офісів, різних заправок, СТО і складів, як один з елементів корпоративного одягу.

Основна функція яку виконує наша продукція, це просування бренду наших клієнтів, а також їх товарів і послуг, підвищення запам'ятовування і поліпшення їх впізнаваності.

Друк на регланах Stedman

У нас можна замовити друк на регланах Stedman, брендування їх: текстильною термоплівкою, термотрансферним переносом, вишивкою, шевронами, нашивками, тисненнями на шкірі, цінниками, бирками і розмірниками. Вироби брендують логотипами компаній, а також зображеннями і написами інформативного характеру, вони можуть мати різні розміри і бути розташовані в різних місцях: на всі груди, на всю спину, на лівих грудях, уздовж кантів, на рукавах, і таких елементах як кишені клапани або шлейки. Всі зображення, за розміром, прирівнюються до форматів паперу: А5, А4, А3, це враховується при розрахунку вартості на нанесення, також враховується кількість кольорів, але є нюанси властиві кожному типу. Наприклад вартість на вишивки залежить від кількості стібків, витрачених на заповнення логотипу.

Про кожен спосіб друку, нанесення, тиснення або вишивки, можна прочитати на сторінці "Брендування" та її підрозділах.

Замовити реглани Stedman

Для того щоб зробити замовлення регланів Stedman, як і у випадку з іншими товарами та послугами, ви можете написати нам листа із зазначенням типу виробу, розмірної сітки і кольорів. А для нанесень їх тип, розташування й розміри. Обов'язково вкажіть свої контактні дані. Для того щоб дізнатися додаткову інформацію, терміни відвантаження, вартість, способи оплати та процедуру документообігу, можна скористатися номером телефону який вказаний на сторінці "контакти".

Також ви можете відвідати наш офіс і ознайомиться зі зразками виробів що вас цікавлять, способів брендування, ми знаходимося в Києві. Ми продаємо реглани Stedman оптом від 50 шт. і ціни на реглани теж оптові.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map