Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Реглани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія позиціонує себе на ринку як текстильно-виробнича, друкарсько-виробнича, а також торгово-текстильна організація. Продукція, що виготовляється і продається нами призначена в основній своїй масі для рекламного ринку і в меншій частці для співробітників різних організацій та підприємств.

Один з видів продукції який виготовляє наша компанія є реглани, які використовуються для проведення рекламних та святкових заходів: промо акцій, політичних акцій, презентацій, виставок, ярмарків, кейтирингів, спортивних турнірів, концертів та багато ін. Даний текстиль став частиною корпоративного одягу різних організацій, а саме їх працівників: кур'єрів, вантажників, офіціантів, співробітників торгових залів, робочих заправок, СТО, виробництв і складів, ще різного роду обслуговуючий персонал. З різних типів одягу збирають повноцінні комплекти робочої уніформи, для кожного сезону і навколишніх умов в яких працюють співробітники.

Друк на регланах

Як було раніше сказано ми виконуємо друк на регланах, та брендування текстилю іншими способами: нанесенням термоплівок, термотрансферним нанесеннями, пришивними шевронами, вишивками і тисненнями на шкірі, а також бірками, розмірниками і цінниками. При такому великому виборі способів брендування одягу, можна добитися абсолютно оригінального і не повторного виконання. В основному вироби брендують логотипами, а також написами і зображеннями інформативного змісту. Логотипи та зображення можуть мати різні розміри, а також розташування на одязі: на всі груди, на лівих грудях, на рукавах, на всю спину, уздовж кантів, на кишенях і клапанах, або інших додаткових елементах. Всі способи брендування описані в однойменному розділі "Брендування", знайти ціни друку на регланах та багато ін.

Купити реглани

Замовити та придбати реглани дуже просто, для цього напишіть нам листа з таким змістом: виробника виробу, їх тип, розмірну сітку і кольори. Якщо потрібно брендувати вироби, тоді вкажіть тип друку на регланах або інший спосіб, вкажіть розміри і розташування, а зображення логотипів прикріпіть до листа у векторному форматі і поміщені в архів. Для уточнення деталей замовлення ви можете скористатися телефоном вказаними в контактах, поспілкуватися з одним з наших співробітників щодо строків відвантаження і способів взаєморозрахунку, а також документообігу.

Перед виконанням замовлення ви можете подивитися на зразки виробів та способи брендування в нашому офісі, який знаходиться в Києві. Ще потрібно знати, що можна купити реглани оптом і тільки від 50 шт. Ціна на реглани також розраховується за принципом оптових закупівель, більше кількість виробів що купується, нижча ціна за одиницю такого.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map