Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рекламні бандани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Рекламні бандани призначені для корпоративних клієнтів, а саме їх співробітників, проведення різних заходів рекламного характеру: промо-акцій, презентацій, виставок, ярмарків, BTL, та свят, концертів, виступів, також їх можна пропонувати в якості подарунків чи сувенірів. Бандани можна носити на голові, зап'ястях і шиї, в якості аксесуарів і головних уборів. Також вони є частиною багатьох стильових, спортивних напрямків і культур серед молоді.

Виготовлення бандан

Рекламні бандани можна виготовити з різних матеріалів, за типом, щільності, складу тканини, таких як: бавовняна тканина, крепсатін, бязь, габардин, атлас і тканини діагональної групи. Також можуть бути застосовані різні способи обробки краю: підгин, оверлок і на синтетичних тканинах можна виконати термообробку. Ще рекламні бандани можуть бути різних форм, але основні типи, це: прямокутні, квадратні і трикутні, також при необхідності їх можна зробити й інших форм.

Друк на банданах

На рекламних банданах можна робити брендування логотипами компанії і робити нанесення зображень інформативного характеру. Зображення можна наносити різними способами: друк фарбами, нанесення термоплівки, термотрансферний друк, а також можна виконати вишивку на виробі або пришити бірки на краю, що значно покращує зовнішній вигляд виробу. Вишивку на банданах найкраще робити невеликих розмірів, оскільки вона сильно ущільнює тканину, але надає виробу набагато кращий вигляд.

Замовлення рекламних бандан

Для замовлення рекламних бандан, ви можете скористатися телефоном та електронною поштою зазначеними в розділі "контакти", на цьому сайті. Складання листа запиту на прорахунок є обов'язковим, оскільки надалі воно є підставою для замовлення на виробництво. Лист необхідно складати в такому форматі: в заголовку необхідно вказати "рекламні бандани", а в змісті, розміри, кількість, тип тканини, прикріпить зображення логотипів які будуть наноситься на виріб. Для уточнення інформації можна зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Також з усіх питань за замовленням краще тримати зв'язок з одним менеджером. Купити бандани можна оптовими партіями від 100 шт.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map