Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рекламні фартухи


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається розробкою, а також виготовленням текстильної продукції для реклами і корпоративних клієнтів. Одним з таких напрямків нашої діяльності, є розробка індивідуальних дизайнів та пошиття рекламних фартухів.

Рекламні фартухи призначені для дотримання корпоративного стилю й охайності співробітників, а також обслуговуючого персоналу: готелів, кафе, ресторанів, мегамаркітов, магазинів, торгових центрів та ін.

Ще дана продукція призначена для проведення різних заходів: промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, BTL, корпоративів, кейтирингів та інших подій святкового, а також рекламного характеру.

Застосування рекламного текстилю найбільш ефективне і дешеве в порівнянні з іншими способами реклами запропонованими на даному ринку. Фартухи знаходяться на рівні очей відвідувачів, також мають деякий динамічний характер, застосування даної продукції дозволяє охоплювати велике коло, для показу, не прив'язані до одного місця і щомісячним витратам, як наприклад рекламні майданчики, мають тривалий термін їх застосування.

Що в сумі, дозволяє значно економити рекламні бюджети, а також максимально ефективно використовувати дану продукцію для просування свого бренду, а також підвищення його запам'ятовування і впізнаваності.

Пошити рекламні фартухи

Пошиття рекламних фартухів, можна виконати з різних матеріалів, форм крою, доповненням елементами і застосуванням різної фурнітури. Їх можна робити відповідно до корпоративного стилю, основних кольорів, формам, лініям і пропорціям, присутнім на логотипах.

Дані вироби можна пошити з різних тканин, по щільності, складу, плетінню нитки, тактильними, а також іншими властивостями, наприклад таких як: габардин, саржа, дюспо, грета, болонья, або інших необхідних матеріалів, або їх поєднань.

Ще рекламні фартухи можна оформити і доповнити різними деталями, інформаційного та візуального характеру: клапанами, шлейками, зав'язками, стяжками, кишенями, а також будь-якими іншими необхідними елементами.

Рекламний текстиль можна виконати із застосуванням різних кольорів, фурнітури, окремих ділянок крою та елементів, а також ниток, що збільшує контраст і акцент вироби, а відповідно привертає до себе більше уваги.

Рекламні фартухи з зображеннями

У нас можна замовити рекламні фартухи з логотипами компанії та зображеннями інформативного характеру. Такі зображення надають виробам деяку завершеність і покращують їх зовнішній вигляд.

Логотипи та зображення можуть наноситися різними способами і методами, такими як: шовкотрафаретний друк (друк текстильними фарбами), термотрансферний друк (друк на трансферному папері з подальшим приварюванням, перенесенням на текстиль), друк сублімацією (повно кольоровий друк на синтетичних, тканинах білого кольору) , нанесення термоплівки (приварювання текстильних термоплівок).

Так само на рекламних фартухах можна робити вишивку, брендувати шевронами і бірками. Дані способи брендування значно покращують вигляд кінцевого виробу, і набагато краще за інші способів, а саме нанесення логотипів.

Рекламний текстиль з логотипами дозволяє визначити приналежність співробітників і обслуговуючого персоналу, тієї чи іншої компанії, що особливо актуально коли на одній площі працюють співробітники різних підприємств, як наприклад в маркетах, магазинах або торгових центрах.

Купити рекламні фартухи

Замовити рекламні фартухи моно попередньо уточнивши деталі у наших менеджерів по телефону, а також склавши лист на прорахунок вартості, по електронній пошті.

Запит на прорахунок в письмовому вигляді є обов'язковим, так як воно буде підставою для замовлення на виробництво. Лист необхідно скласти в такому форматі: в заголовку вкажіть назву даної сторінки "рекламні фартухи", а в змісті: розміри, тип тканини, кольору, кількість, прикріпіть технічні макети та зображення логотипів, із зазначенням розмірів, розташувань і типів нанесень.

Замовлення на виробництво виконується після затвердження, технічних макетів, матеріалів, зразків тканин, нанесень, вишивок, фурнітури, готових прикладів зразків. При необхідності ви можете домовиться з нашим менеджером про зустріч в будь-якому для вас зручному місці, а також зручний час, для перегляду і затвердження всіх необхідних зразків. До того ж зразки можуть бути залишені вам під грошову заставу, якщо є необхідність в узгодженні їх з вашим начальством.

Оскільки наша компанія займається виготовленням і продажем текстильної продукції тільки оптовими партіями, відповідно у нас можна купить рекламні фартухи оптом від 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map