Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рекламна накидка


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і розробкою текстильної продукції для корпоративних клієнтів, у тому числі можемо пошити рекламні накидки для рекламних цілей та проведення різного роду заходів: прмо-акцій, BTL, презентацій, ярмарків, виставок, корпоративів, кейтерінг, та інших типів подій, а також свят. Рекламні накидки допомагають дотримувати корпоративний стиль та охайність співробітників: ресторанів, кафе, готелів, магазинів, торгових центрів та іншого роду робочого персоналу. Застосування рекламних накидок, значно дешевше і ефективніше, порівняно з іншими типами реклами, оскільки їх можна використовувати протягом тривалого проміжку часу, вони не залежать від щомісячних витрат, як наприклад рекламні майданчики, також дана реклама знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, і має динамічний характер.

Пошиття рекламної накидки

Рекламні накидки можна виготовити з різних матеріалів, тканин, по щільності, складу, тактильним та інших властивостей, а також різні за вартістю: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин, а також інших необхідних матеріалів. Накидки можна оформити додатковими, візуальними і функціональними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, різними зав'язками та стяжками, а також іншими, необхідними деталями. При виготовленні даних виробів можна використовувати різну фурнітуру, і варіювати кольорами тканин, фурнітури та ниток, що додає накидкам більше контрасту і акценту.

Рекламна накидка з нанесеннями

На рекламні накидки можна робити нанесення зображень і логотипів різними методами, як наприклад: шовкотрафаретний друк, термотрансферний друк, друк сублімацією, нанесення термоплівок, також накидки можна брендувати вишивками, пришивними шевронами і бирками. Брендування логотипами сильно покращує зовнішній вигляд виробів, особливо це стосується вишивок і бірок на виробі, також логотипи можуть мати різне розташування і розміри. Для виконання нанесень необхідно мати логотипи у векторних форматах.

Замовити рекламну накидку

Замовлення рекламних накидок можна виконати тільки оптовими партіями від 50 шт. Для виконання замовлення вам необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості, і оформити його у такому вигляді: заголовок "рекламні накидки", а в змісті: розміри, кількості, кольори, тип тканини, прикріпити технічні макети та зображення логотипів із зазначенням їх розмірів і розташувань на накидці, а також можна вказати тип нанесення. Для узгодження деталей, ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону. З усіх питань щодо замовлення необхідно звертатися до одного менеджеру, ведучому ваше замовлення. Це допоможе уникнути втрати даних, а також можливих розбіжностей.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map