Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Рекламні футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ті хто ще не знайшов для себе способи реклами альтернативні, друкованій продукції, рекламі в інтернеті, ЗМІ та сувенірної продукції, ми пропонуємо розробку індивідуального корпоративного стилю, текстильну продукцію, що застосовується в рекламних цілях. Такими типами промо та рекламного текстилю, можуть бути: футболки, майки, теніски, реглани та інше численне різноманітність виробів, що застосовуються для проведення промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, розпродажів та інших рекламних заходів.

Ще в наявності є недорогі та якісні футболки для офісного персоналу, та подарунків на святкуваннях, корпоративах та студентських, шкільних випусках. Часто такі вироби замовляю для проведення спортивних тренувань, із зазначенням номерів груп і назв університетів або спортивних секцій. Мета застосування рекламних футболок з логотипами, це подання на загальний огляд гербів, зображень і логотипів, визначаючи тим самим належність тієї чи іншої компанії, та додаткове рекламування своїх товарів і послуг. Також є готові вироби брендів: B&С, Fruit of the Loom, Top Shirt, Stuff, Stedma та A-Plus. Запропонованих варіантів готової продукції вистачає на покриття всіх завдань різного призначення та застосування. Є вироби для недорогих короткочасних акцій, а також акцій для яких необхідно задіяти велику кількість людей і необхідно вписатися в рекламний бюджет.

Рекламні футболки ідеально підходять, як для коротких за часом проведення заходів, так і для постійного їх використання співробітниками обслуговуючого персоналу: магазинів, ресторанів, готелів, кафе та різного роду робочого персоналу. Також можна замовити рекламні футболки в готовому вигляді, поширених брендів рекламної текстильної продукції,

Пошиття рекламних футболок

Також ми виконуємо індивідуальну розробку та пошиття рекламних футболок з найрізноманітнішими їх конфігураціями. Виготовити дані вироби можна з різних матеріалів: стрейч кулір, кулірна гладь, інтерлок, вісконт та віскоза, поєднуючи з нитками інших кольорів, для більшого акценту і додання стилю. Вони можуть мати різні конфігурації форми крою, наявність додаткових елементів таких як: кишені, клапани, нашивки, шлейки та багато ін.

Друк на рекламних футболках

Рекламні футболки брендують логотипами компанії, друкованими нанесеннями, вишивкою, а також шевронами і бірками. У результаті виходять абсолютно індивідуальні вироби з їх тонкощами і стилістикою. Всі логотипи і написи можуть мати різні розміри, які прирівнюються до форматів паперу: А3, А4, А5, також вони можуть мати різне розташування на текстилі: на грудях, спині, рукавах, кишенях, уздовж кантів, на шлейках та клапанах. Що до розрахунку вартості на різні способи брендування, більш детально можна прочитати в під розділах сторінки "Брендування".

Купити рекламні футболки

У нас можна купити рекламні футболки оптом від 50 штук і більше. Для уточнення деталей що до замовлення можна скористатися телефонами зазначеними в "Контактах" на даному сайті. Для швидкого розрахунку вартості виробів і нанесень на них, потрібно написати лист з таким змістом: тип виробів, виробника, їх розміри, кольори і кількість, а для виконання брендування, вкажіть його тип, розміри і розташування, до листа прикріпіть зображення логотипів. Перед тим як зробити замовлення ви можете ознайомиться зі зразками рекламних футболок в нашому офісі, що знаходиться в Києві.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map