Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Рекламні теніски


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Рекламні теніски це продукція призначена для проведення різного роду заходів, ярмарків, промо-акцій, виставок, презентацій, а також різних святкових подій як наприклад корпоративів та ін. Ще теніски можуть застосуються для співробітників компаній: офісного персоналу, обслуговуючого персоналу, ресторанів, готелів, кафе, а також співробітників торгових залів і різного роду робочого персоналу. Рекламні теніски необхідні для дотримання корпоративного стилю, тому їх підбирають в основні кольори компанії и брендуються логотипами та зображеннями компаній. Вироби такого типу ідеально підходять, для рекламних цілей, оскільки весь час знаходяться на рівні очей відвідувачів, та має динамічний характер.

Постачання і продаж рекламних тенісок

Наша компанія займається як поставками готових типів виробів, так і пошиттям, а також розробкою індивідуальних дизайнів тенісок. Ми поставляємо готові рекламні теніски таких брендів виробників, як: American Style, Stuff, Stedman, Fruit of the Loom, B&С і Comfort. Дані вироби відрізняються якістю тканин, пошиття, щільністю тканин та їх вартістю. Ми вибрали бренди що виробляють теніски, які оптимальні в співвідношенні ціни і якості. Також у готових виробів досить широкий асортимент кольорыв, достатній для підбору під будь фірмовий стиль.

Пошиття рекламних тенісок

Одним з наших напрямків є розробка і пошиття рекламних тенісок, індивідуального стилю. Часто буває необхідність виконання пошиття тенісок відповідно до корпоративних кольорів і стилю компанії. При замовленні виробів на пошиття їх можна оформити різними способами: застосуванням різних типів тканин, кольорів, форм крою, застосуванням ниток інших кольорів, а також різною фурнітурою. Рекламні теніски можна пошити з таких тканин, як: кулірна гладь, лакоста, інтерлок, вісконті та ін. Дані типи тканин відрізняються різними властивостями, щільністю, плетінням тканини, та вартістю.

Замовлення рекламних тенісок

Для того щоб замовити рекламні теніски, вам необхідно виконати запит на прорахунок, це можна зробити, як по телефону, так і по електронній пошті, вказані на даному сайті в розділі "Контакти". При складанні листа необхідно вказати в заголовку "рекламні теніски", а в змісті: кількість, розміри, кольори, а також логотипи з їх розмірами і розташуванням, тип нанесення. Ми займаємося поставками та продажем тенісок поло оптом, в кількості від 50 шт. З усіх питань щодо замовлення, необхідно звертатися до одного менеджеру, ведучому ваше замовлення, для того щоб уникнути похибок та не до розумінь.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map