Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рекламні торби


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Рекламні торби це вироби сумкового типу призначені для використання їх корпоративними клієнтами, компаніями, для проведення рекламних заходів: ярмарків, виставок, презентацій, промо-акцій, святкових заходів концертів, виступів, футбольних матчів, а також у вигляді подарункової сувенірної продукції. Самі ж торби набрали широкого застосування серед молоді у вигляді літніх, пляжних сумок, оскільки вони легкі, зручні, і досить місткі. Рекламні торби максимально широко застосовуються в промо та рекламних акціях літнього періоду.

Друк на рекламних торбах

Торби брендуються логотипами компанії: шовкографією (друк фарбами), плівкою (нанесення термоплівок), трансферною печаттю (повно кольорові нанесення), а також вишивками, шевронами та бірками. Всі типи нанесень добре підходять для брендування ними торб, мають приємний вигляд, і що немало важливо не позбавлені інформативності.

Пошиття рекламних торб

Дані вироби часто виготовляють у відповідності з корпоративним стилем компанії, розробляючи індивідуальний виріб зі своїми особливостями і деталями, пошиття і крою, компонуванням кольорів і матеріалів. Для пошиття торб використовую такі тканини: мішковина, двох нитка, діагональні тканини, болонья, спанбонд, сорочкові тканини та ін.

Замовлення рекламних торб

Замовлення рекламних торб здійснюється за допомогою телефону або електронної пошти, для формування замовлення на торби необхідно знати: кількість виробів, їх розміри, кольори, тип тканин, прикріпити до листа файл із зображенням логотипу що буде наноситися на вироби, вказати тип нанесення, розміри і розташування. Наші менеджери дадуть вам відповідь на протязі години, і повідомлять про наявність виробів на складі та можливості виготовлення таких, терміни виготовлення і вартість.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map