Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рекламні накидки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням накидок, а також розробкою індивідуальних дизайнів даних виробів, призначених для корпоративних компаній, з максимальною відповідністю їх корпоративному стилю і потребам. При розробці індивідуальних виробів враховуються, основні кольори корпоративних логотипів, їх деталі, лінії і пропорції. Рекламні накидки брендують логотипами компанії та різними зображеннями, текстами інформативного характеру. Дані вироби несуть чисто рекламний характер і застосовуються в проведення різних заходів: ярмарків, промо-акцій, презентацій, виставок та інших подібних подій.

Пошиття рекламних накидок

Для пошиття рекламних накидок застосовуються такі типи тканин як: саржа, габардин, болонья та ін. Також для додання контрастності виробу що виготовляється, поєднують різні типи та кольори тканин, кольори ниток, а також доповнюються кишенями, клапанами, різними зав'язками, шлейками і фурнітурою.

Друк на рекламних накидках

На рекламних накидках роблять різні типи нанесень такими методами як: нанесення плівки (застосування текстильних термоплівок), шовкографія (друк фарбами по текстилю), термо трансферний друк на синтетичних тканинах (повно кольоровий друк), а також брендування вишивками, шевронами і бирками.

Замовлення рекламних накидок

Замовлення рекламних накидок можна зробити по електронній пошті або безпосередньо зв'язавшись з нашим менеджером за телефон. Контактна інформація для зв'язку знаходиться на даному сайті в розділі контакти. У листі можна вказати всю необхідну інформацію для виконання попереднього розрахунку вартості: кількість виробів, тип тканини, колір, необхідні розміри, прикріпити зображення логотипу що буде наноситися на виріб, його розміри, розташування і тип нанесення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map