Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рекламні передники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям, а також виконує розробку корпоративного одягу та одягу для реклами. Також ми виробляємо рекламні передники, для співробітників маркетів, ресторанів, кафе, магазинів, готелів та інших підприємств, організацій. Ще передники застосовують, для проведення різних заходів: БТЛ, промо-акцій, презентацій, в тому числі виставки та ярмарки, а також свята, корпоративи та кейтерингн. Застосування даної продукції в рекламних цілях, є найбільш ефективним і дешевим способом просування бренду, серед інших запропонованих варіантів на даному ринку. Пов'язано це з можливістю тривалого їх застосування і відсутністю щомісячних витрат, як наприклад за оренду рекламних майданчиків. Також дана продукція знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, має динамічний характер, що дозволяє привернути увагу ще більшої кількості клієнтів. Ще рекламні передники дозволяють вирішувати питання дотримання корпоративного стилю й охайності співробітників.

Пошиття рекламних передників

Ми виконуємо пошиття корпоративного одягу відповідно корпоративному стилю компанії замовника, її основним кольорам, лініям і пропорціям присутнім на логотипі, а також будь-якими іншими візуальними і функціональними елементами. Вироби можна доповнювати: кишенями, шлейками, клапанами, різними зав'язками, із застосуванням фурнітури: блискавки, люверси та ін. Рекламні передники можна шити з матеріалів: саржа, габардин, грета, дюспо, болонья та інших необхідних тканин.

Друк на рекламних передниках

Наша компанія пропонує виконання нанесень різними методами на текстильній продукції, а саме брендування логотипами: шовкографія, термотрансферний друк, нанесення термоплівки, також можна робити вишивку і пришивати шеврони, бирки. Вони можуть мати різне розташування на виробі і розміри. Для виконання нанесень, потрібно мати логотипи в векторних форматах (зображення на підставі кривих ліній). За відсутності векторних зображень, ви можете надіслати растрові, але бажано великого розміру, і ми виконаємо векторизацію. Друк на рекламних передниках, це найбільш ефективний та дешевий спосіб реклами, представлений на даному ринку.

Замовлення рекламних передників

Замовлення рекламних передників виконується на підставі складеного листа, запиту на прорахунок, для уточнення деталей ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Також ми виконуємо виготовлення передників оптовими партіями від 50 шт., що дозволяє здешевлювати собівартість одиниці виробу. Лист запит на попередній прорахунок вартості, потрібно оформити в такому вигляді: кількість виробів, кольори, розміри, необхідні типи тканин, також прикріпити технічний макет виробу, зображення логотипів із зазначеними розмірами і розташуванням, у заголовку вказаты "рекламні передники". Також за відсутності технічних макетів, наші менеджери виконають їх розробку.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map