Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Зробити футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас як виробників різної текстильної продукції можна зробити футболки на замовлення, розробити їх дизайн і пошити у відповідності з корпоративним стилям компанії. Оскільки даний тип виробів часто застосовується як частина корпоративного одягу, уніформи: робочого і обслуговуючого персоналу, співробітників торгових залів, офіціантів, кур'єрів та ін.

Також футболки можуть застосовуватися для проведення різних заходів: спортивних, політичних, святкових, рекламних, таких як: акції, ярмарки, презентації, виставки, спортивні чемпіонати, концерти та виступи, кейтерингу, політичні дебати.

Футболки можуть виступати в ролі подарункової сувенірної продукції та роздаватися на різних акціях або супутньо при придбанні товару.

Зробити футболки з нанесеннями

Можна пошити футболки будь-якої необхідної форми крою, з різних тканин і їх кольорів, і доповнити різними елементами, клапанами, кишенями, шлейками, капюшоном та багато ін.

Ще їх можна пошити з таких тканин як: кулірна гладь, інтерлок, вісконт, стрейч кулір і різної їх щільності.

Можна зробити футболки з нанесеними на них логотипів, зображень і написів інформативного характеру, різними способами, такими як: друк фарбами (шовкотрафаретний друк), нанесення текстильних термоплівок, сублімаційні нанесення, термотрансферні нанесення, ще на них можна робити вишивку, брендувати пришивними шевронами та бірками.

Про кожен тип нанесення можна прочитати в розділі "Брендування" на цьому сайті.

Зробити футболки на замовлення

Для того щоб зробити футболки під замовлення, потрібно зв'язатися з нашим менеджером або написати листа запит на прорахунок вартості, в якому необхідно вказати всі потрібні моменти, такі як: розміри виробів, кількість, кольору, нанесення, їх розташування і розміри. Найближчим часом з вами зв'яжуться, для узгодження термінів і вартості пошиття футболок.

Пошити футболки на замовлення можна від 50 шт. і більше. Зразки та якість даних виробів можна побачити в нашому офісі.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map