Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер, шовк, ін.
Склад: Залежить від обраної тканини
Щільність: 160-450гр/м2
Виробник: Україна
Размір: Заледить від обраного типу
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Шарфи


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося пошиттям абсолютно різноманітних виробів призначених в основному для корпоративних клієнтів і застосування їх в рекламних цілях, в основному це проведення різних святкових та рекламних заходів.

Шарфи часто використовуються як подарункова рекламна продукція або як частина корпоративного одягу, для співробітників яким доводиться працювати в холодну пору року поза приміщеннями. Крім того подібні вироби використовуються для проведення таких заходів як: промо акції, презентації, політичні акції, виставки та презентації, концерти та виступи.

Пошиття шарфів

Пошиття шарфів виконується з таких матеріалів як: трикотажне полотно, футер і фліс, також вони можуть бути двосторонні і пошиті з поєднання двох різних тканин, тих що вказані вище з одного боку і будь-яких інших з іншого. Також шарфи можуть мати різні розміри, кольори і форми крою, а також мати різні функціональні та візуальні елементи.

Вишивка на шарфах

Шарфи в основному брендують комп'ютерною вишивкою і у більш рідкісних випадках, шовкографією, також їх можна брендувати пришивними елементами такими як: бірки, нашивки, тиснення на шкірі і шеврони. Логотипи можуть бути розташовані в різних місцях на виробі і мати різні розміри. Для того щоб брендувати шарфи логотипами, потрібні зображення у векторних форматах, у випадку якщо у вас є тільки растрові зображення ми можемо виконати їх векторизацію. Більш детально про способи брендування і векторизацію можна прочитати на відповідних назвам сторінках на даному сайті "Брендування" і "Векторизация".

Купити шарфи

Для того що б зробити замовлення на прорахунок вартості і купити шарфи, вам потрібно зв'язатися з співробітником нашої компанії за телефоном, вказаним в контактах або написати електронного листа з такими даними: тип виробів, їх розміри, передбачувані матеріали з яких необхідно пошити шарфи і вказати їх кількість. Для брендування виробів потрібно прикріпити до листа зображення у векторному форматі, вказати розміри зображень і їх розташування. Крім того потрібно знати що такі вироби як шарфи у нас можна замовити оптом від 100 шт. і більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map