Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фланель, габардин, креп, твід, льон, саржа
Склад: Залежить від типу тканини
Щільність: 140-320гр/м2
Виробник: Україна
Размір: S-XХXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Штани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям широкого спектру текстильних виробів, абсолютно різноманітних і призначених в основному для рекламних цілей, проведення різних заходів, а також в якості корпоративного одягу співробітників компаній і організацій, яким не все одно як виглядає їх персонал, а саме його охайність і відповідність корпоративному стилю.

Одними з немало важливих типів виробів які ми виготовляємо і є частиною гардеробу співробітників компаній це штани.

Пошиття штанів

Ми можемо пошити штани з різних матеріалів, форм крою, розмірів, призначених для різного їх застосування, а також відповідно корпоративному стилю. Крім того вони можуть бути оформлені різними типами елементів, як функціональними так і візуальними: врізними кишенями, накладними кишенями, клапанами, нашивками, шлейками, різними типами застібання, стяжками, гумками і багато ін.

Друк на штанах

Як і на більшості типів текстильних виробів, ми виконуємо друк на штанях різними способами, такими як, шовкографія, нанесення термоплівок, трансферний друк, або їх можна брендировать будь-яким іншим способом: пришивними шевронами, нашивками, бирками, розмірники, пришивними тисненнями на шкірі та ін. Різноманітність способів пошиття і брендування даних виробів дозволяє робити абсолютно різноманітні вироби за їх зовнішім виглядом.

Про кожен з методів брендування можна прочитати у відповідних підрозділах на сторінці "Брендування".

Купити штани

Для того що б купити штани і замовити пошиття виробів необхідно зв'язатися з нашим менеджером, це можна зробити за телефоном, вказаним в контактах або електронною поштою. При складанні листа потрібно вказати тип виробів що замовляються, їх розміри, кількість і кольори, при необхідності виконання брендування штанів вкажіть тип нанесення, друку або вишивки, їх розміри і розташування, файли з логотипами потрібно прикріпити до листа, бажано що б вони були у векторному форматі і поміщені в архів. Крім того потрібно знати що у нас можна купити штани оптом від 50 шт. і більше.

Подібні матеріали штани


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map