Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки B&С


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з типів діяльності яким займається наша компанія це продаж готових виробів інших виробників рекламної продукції, наприклад такі як футболки B&С. Чому даний бренд і виріб, справа в тому що ці футболки користуються великим попитом серед наших клієнтів і покупців, вони добре підходять по співвідношенню ціни і якості, у них відмінні тактильні властивості і вони мають дуже високу якість пошиття. Данні футболки застосовуються для проведення різних рекламних заходів, вони також виконують рол корпоративного одягу, для співробітників даних компаній.

Футболки B&С виконують рекламну роль, підвищують впізнаваність і запам'ятовування вашого бренду, допомагають стежити за зовнішнім виглядом співробітників та їх охайністю.

Друк на футболках B&С

На футболках B&С можна друкувати різними способами і різні типи зображень: шовкографією, сублімацією, нанесенням термоплівки, термотрансферний перенос. Ще футболки можна брендувати, пришивними шевронами, нашивками, вишивками, бирками, розмірниками або цінниками, а також пришивними шкіряними тисненнями. Про кожен тип нанесення і друку окремо можна ознайомитись в підрозділах сторінки "Брендування". Вартість за кожен тип друку та нанесення, формується за кількістю витрачених матеріалів, а також зміни цін на них, на ринку, в поточному часу. Всі типи нанесень можуть мати різні розміри і розташування на футболках.

Замовити футболки B&С

Замовлення футболок B&С можна виконати за рахунок телефонного зв'язку та електронної пошти. За допомогою телефону вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером, для уточнення деталей замовлення та всіх що вас цікавлять питань. Після чого потрібно написати нам листа на прорахунок вартості, він обов'язковий, і буде підставою для замовлення на виробництво. У листі вкажіть тип виробу, виробника, кількість, кольори і розміри, для нанесень вкажіть їх розміри і розташування, тип нанесення, а також прикріпіть архів з зображенням логотипів чи зображень, переважніше у векторному форматі. Ознайомитися із зразками а також цінами на них можна в нашому офісі, ми знаходимося в Києві.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map