Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки Fruit of the Loom


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одні з типів виробів, продажем якого займається наша фірма, стали футболки Fruit of the Loom, оскільки дуже популярні серед наших клієнтів за їх якість і відносно низьку ціну. Футболки такого типу призначені для рекламних цілей, проведення заходів: виставок, ярмарків, презентацій, а також промо акцій, спортивних турнірів, політичних подій, або концертів. Ще вони виступають в ролі корпоративного одягу як її частина, і носячи їх: офіціанти, кур'єри, обслуговуючий персонал, продавці консультанти, робочі СТО, заправок, виробництв, друкованих, меблевих та багато ін.

Футболки Fruit of the Loom це досить ефективна і дешева реклама, яка ще до того ж виконує ряд інших важливих функцій, підвищує впізнаваність і запам'ятовування бренду та ін.

Друк на футболках Fruit of the Loom

На футболках Fruit of the Loom можна робити різні види друку і нанесень, а також комп'ютерну вишивку. Логотипи можуть мати різні розміри і розташування на виробі: на рукавах, на всю спину, на всю або ліву груди, уздовж кантів виробу або інших необхідних місцях.

Які ж можна робити типи нанесень, це можуть бути: шовкографія, термотрансфер, сублімація, термоплівка. Ще є інші способи брендування футболок, це пришивні шеврони, бирки, розмірники і цінники, а також пришивні тиснення на шкірі, або інші нашивки.

Замовити футболки Fruit of the Loom

Для того що б купить футболки Fruit of the Loom, потрібно зв'язатися з нашим співробітником, для уточнення всіх необхідних питань, після чого потрібно написати нам листа на прорахунок вартості, в якому потрібно вказати: тип виробу, виробника, їх кількість, розміри, колір, тип нанесення, його розміри і розташування, прикріпіть файл зображення, найкраще у векторному форматі. Всі типи виробів і нанесень на них, можна подивитися в нашому офісі, який знаходиться в Києві. Також футболки можна замовляти тільки оптом, що також стосується і нанесень на них одного типу. Ціни на футболки формуються по градації, тобто якщо ви купуєте більше виробів, то вартість за одиницю знижується.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map