Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Футболки Stedman


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Футболки Stedman, це одні з найбільш популярних типів виробів, а також оптимальні в співвідношенні ціни і якості, які призначені в першу чергу для рекламних цілей і корпоративних співробітників. Ще ми займаємося продажем інших типів виробів від компанії Stedman, таких як: теніски, майки, толстовки і реглани.

Футболки Stedman застосовуються для проведення рекламних акцій, презентацій, виставок, ярмарків, спортивних заходи, свят, політичних акцій і т.п. До того ж вони використовуються як один з елементів корпоративного одягу співробітників різних організацій і підприємств, а саме таких професій співробітників як: офіціанти, промоутери, кур'єри, співробітники торгових залів, різного роду робітники, вантажники, робочі СТО та заправок, а також робітники різних виробництв, меблевих, текстильних, друкованих та багато ін.

Друк на футболках Stedman

На футболках Stedman можна робити нанесення логотипів, зображень і написів інформативного характеру, різними способами, такими як: шовкотрафаретний друк, нанесення текстильних термоплівок, сублімаційні нанесення на синтетичних білих тканинах, термортансферні переноси повнокольорових зображень. Крім способів друку і нанесень, футболки можна брендировать вишивками, пришивними шевронами, нашивками, бірками, розмірниками, цінниками і шкіряними тисненнями. У підрозділах сторінки "Брендування" можна знайти інформацію про кожен спосіб і більш докладно ознайомиться з ними.

Купити футболки Stedman

У нас можна купити футболки Stedman оптовими партіями, від 50 шт. і більше. Ціни на футболки Stedman розраховуються по оптовому принципом, тобто чим більше кількість виробів замовлення, тим нижче вартість за одиницю такого. Для того що б зробити замовлення, для початку вам потрібно зв'язатися з нашим співробітником відділу продажів, це можна зробити по вказаному телефону на сторінці "Контакти". У нашого менеджера ви можете зробити запит на уточнення наявності і вартості виробів при вашому обсязі замовлення, та іншу цікаву для вас інформацію. По-друге вам потрібно написати нам листа, в тілі листа потрібно вказати: тип виробів, виробника, кількість, розміри і кольору виробів, у разі потреби брендировать вироби, потрібно вказати тип нанесень, їх розміри і розташування, а самі зображення і логотипів прикріпити до листа, бажано у векторному форматі. Подивитися на зразки футболок можна в нашому офісі, який знаходиться в Києві, також там є зразки печатки і нанесень.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map