Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Футболка TOP Shirt


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Футболки Top Shirt це одні з найбільш дешевих футболок, які найкраще підходять для проведення разових, короткострокових, масштабних промо-акцій, рекламних акцій, політичних акцій і подібних заходів, в літні і теплі періоди часу. Такі вироби часто комплектуються іншими виробами, такими як: кепки, торби, вітрівки, флісовки, бандани, жилети, накидки і фартухи.

Застосування даної продукції в рекламних цілях, має безліч переваг, порівняно з іншими типами реклами. Така реклама знаходиться на рівні очей відвідувачів, відносно дешева, її можна використовувати багато разів, вона не прив'язана до одно місця, не вимагає обов'язкової щомісячної оплати, тобто дану продукцію можна використовувати без обмежень, коли хочете, де хочете, скільки хочете раз і без додаткових витрат.

Друк на футболках Top Shirt

Друк на футболках Top Shirt можна робити різними методами і способами, такими як: нанесення текстильних плівок, шовкотрафаретний друк, друк сублімацією, термотрансферні нанесення. До того ж футболки можна брендировать різними нашивками, пришивними шевронами, комп'ютерною вишивкою, бирками, розмірниками, цінниками і тисненнями зі шкіри, з різним їх розташуванням на виробі і різними розмірами. На сторінці "Брендування" можна знайти підрозділи, в яких більш детально описані типи нанесень, вишивок, друку та інших елементів. Формування на них вартості, типи виробів на яких можна робити брендування і багато іншого.

Купити футболки Top Shirt

Для того що б купити футболки Top Shirt вам знадобиться зв'язатися з одним з наших співробітників, відділу продажів. Це потрібно для уточнення деталей замовлення та індивідуальних питань притаманних для кожного замовника. По-друге, знадобиться написання та відправка нам листи з таким вмістом: тип виробів, виробник, кількість, розміри і кольори футболок, а для їх брендування вказати його тип, розміри і розташування на виробах, архів з логотипами або зображеннями потрібно прикріпити до листа, і бажано у векторному форматі. Ціни на футболки Top Shirt, розраховуються по оптовому принципом, тобто чим більше кількість замовлених виробів, тим дешевше одиниця такого. Відповідно, продаються футболки оптом, а саме від 50 шт. і більше. У нашому офісі, який знаходиться в Києві, можна подивитися зразки текстилю з нанесеннями на них.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map