Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Полотняні сумки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням різної текстильної продукції призначеної для корпоративних клієнтів або різних організацій, а також для рекламних цілей і проведення різних заходів. Один з видів текстилю, пошиттям якого ми займаємося, є полотняні сумки з логотипами, зображеннями і написами.

Дані вироби призначені для проведення різних заходів таких як промо акції, політичні акції, агітації, виставки, ярмарки, презентації, концерти, спортивні турніри та багато ін. Також полотняні сумки дуже популярні в весняні та літні періоди року, оскільки їх часто використовують як пляжні сумки.

Все попереднє сторіччя до винаходу целофанових і поліетиленових пакетів, ткані сумки були дуже поширені й використовувалися для продуктів, походів в магазини, на ринки, ярмарки та багато ін. Ще раніше, в селах і невеликих містечках, вони використовувалися замість шкільного рюкзака. Іншими словами кажучи, такі торби були у всіх і використовувалися скрізь, в домашньому побуті.

Пошиття полотняних сумок

Ми виконуємо пошиття полотняних сумок з різних матеріалів, різних форм крою, з різними доповнюючими елементами. Дані вироби можуть мати такі форми як: прямокутна, трапеції, циліндрична. Вони можуть мати такі елементи як: кишені, клапани, підкладки та внутрішні кишені, блискавки, стяжки та ін.

Полотняні сумки можуть бути пошиті з таких матеріалів як: спанбонд, двонитка, мішковина, бавовняна, болонії, ПВХ або інших необхідних матеріалів. Останнім часом стало дуже популярно робити їх з екологічно чистих тканин, які не містять синтетики і їй подібних домішок.

Друк на полотняних сумках

У нас можна замовити друк на полотняних сумках або брендування іншими способами, такими як: нанесення термоплівок, шовкографія, вишивка, сублімацією, пришивними шевронами, тисненнями на шкірі, бірками, етикетками, нашивками і т.п. В основному сумки брендують логотипами компанії, а також зображеннями і написами інформативно-рекламного характеру. Дані зображення можуть мати різні розміри, розташування і кількість кольорів, від цих параметрів і типу тканини буде залежати вибір того чи іншого способу нанесень, оскільки всі технології призначені для певних умов їх використання.

Також для виконання нанесень потрібно мати логотипи в векторних форматах, часто буває що у наших клієнтів є тільки растрові зображення, в таких випадках ми пропонуємо їх векторизацію. Векторні зображення необхідні для всіх типів брендування які ми пропонуємо та ще безліч інших способів нанесення логотипів на інші типи виробів, як наприклад, різні стенди, машини, вікна і т.д.

Купити полотняні сумки

Оскільки наша компанія займається оптовим виробництвом і продажем виробів, у нас можна купити полотняні сумки оптом від п'ятдесяти або більше штук. Для того щоб зробити замовлення і швидко розрахувати вартість, нам потрібно отримати від вас листа з такими даними: тип виробів, кількість, кольори, розміри і тип тканини, а для нанесень: їх тип, розміри і розташування. Не забутьте прикріпити до листа файли із зображеннями, бажано у векторному форматі і поміщені в архів.

Також ви можете подивитися на зразки полотняних сумок в нашому офісі який знаходиться в Києві. Крім того, потрібно знати, що ми можемо виконати відвантаження готової продукції в будь-якому зручному місці в межах Києва, якщо це було заздалегідь обумовлено. Або можемо відправити замовлення в будь-який інший місто України, службами доставки.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map