Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Сумки з спанбонду


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми шиємо багато видів сумок які використовуються в рекламних цілях і для проведення рекламних заходів, до типу таких виробів можна віднести сумки з спанбонду. Вони займають окреме місце серед наших клієнтів, їх основна особливість, це те що вони відносяться до виробів, виготовленим з екологічно чистих матеріалів, також вони добре піддаються фарбуванню, можуть мати безліч кольорів і відтінків, яскравих і насичених. Крім того, у використовуваного матеріалу цікава текстура, так само їх можна брендувати майже будь-яким з представлених, в нашій компанії, способів.

Найбільше сумки з спанбонду користуються попитом в теплі періоди року, влітку, навесні й восени. Також їх використовують як пляжні сумки, завдяки простоті, легкості, кольорів і форм пошиття таких виробів.

Пошиття сумок з спанбонду

Сумки з спанбонду можуть мати різну щільність, використовуваного при пошитті матеріалу. Крім того, вони можуть мати різне оформлення, відповідати корпоративному стилю, мати подібні логотипам, форми, лінії та кольори. Можуть мати різні способи оформлення, елементами: кишенями, клапанами, шлейками, стяжками, з використанням різної фурнітури, блискавки, липучки, гудзики, люверси і багато ін.

Основна форма сумки з спанбонду, це прямокутна, плоска і об'ємна, але при необхідності вони можуть мати абсолютно різноманітні форми, які будуть схожі на інші вироби подібного типу.

Для узгодження дизайну таких виробів можна використовувати технічні макети, це допомагає економити час на їх розробку і коригування або доробку таких.

Друк на сумках з спанбонду

У нас можна замовити друк на сумках з спанбонду такими способами як: шовкографія, трансферний друк або брендувати: термоплівкою, вишивками, пришивними тисненнями на шкірі, шевронами, нашивками, бірками, етикетками і ярликами. Така різноманітність способів брендування, дозволяє робити абсолютно унікальні і різноманітні вироби.

Для того щоб виконати друк на сумках з спанбонду, потрібно мати логотипи або зображення в файлах векторних форматів, що мають такі розширення як: *.cdr або *.ai. У разі якщо є тільки растрові зображення, ми можемо векторизувати їх, це одна з надаваних нами послуг, про яку можна прочитати у відповідному розділі, «Послуги» далі «Векторизация».

Купити сумки з спанбонду

Для того що б замовити і купити сумки з спанбонду, ви можете скористатися контактними даними що знаходяться на однойменній сторінці «Контакти». Переважним способом зв'язку є електронна пошта, і подання інформації у вигляді умовної таблиці, в якій є такі дані як: тип виробів, їх розміри, кольори, кількість, тип використовуваних матеріалів, а для нанесень зазначені: тип брендування, їх розміри і розташування, також вітаються технічні макети вироби і розташовані на них логотипи.

Незабаром після відправлення листа з вами зв'яжеться один з наших співробітників для надання вичерпної інформації. Ще потрібно знати, що у нас можна купити сумки з спанбонду оптом від 50 шт.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map