Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Сумки з тканини


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Сумки з тканини це прості вироби мають прямокутну форму з двома ручками, вони дуже популярні в літні та весняні періоди року. Їх використовують в якості пляжних сумок або для проведення різних рекламних заходів, роздачі флаєрів, листівок, бланків і т.п. Вони дуже зручні і мають порівняно низьку вартість в співвідношенні з необхідним функціоналом до якістю, це ідеальний варіант для проведення недорогих рекламних акцій.

Сумки з тканини так само застосовуються для проведення таких заходів як промо-акції, політичні акції, презентації, виставки, ярмарки, концерти та інших подій подібного типу. Застосування сумок в рекламних цілях має ряд переваг у порівнянні з іншими типами реклами, наприклад: не вимагають обов'язкових щомісячних витрат, не прив'язані до одного рекламному місцем, мають порівняно низьку вартість.

Пошиття сумок з тканини

Ми виконуємо пошиття сумок з тканини, бавовняної, сорочкові тканин, двунитка, спанбонду, болонья і тому подібних матеріалів. Також сумки можуть мати такі форми як: прямокутна, трапеція, циліндрична, можуть мати зовнішні кишені, клапани, підкладку, внутрішні кишені, стяжки, блискавки та інші конфігурації з застосуванням різної фурнітури і декоративним оформленням.

Перед запуском виробів у виробництво, для узгодження деталей виробу, ми виконуємо їх технічне макетування. На підставі зразків тканин, фурнітури, ниток, інших витратних матеріалів та технічних макетів виконується затвердження замовлення та відправка його на виробництво.

Друк на сумках з тканини

У нас можна замовити друк на сумках з тканини, логотипів, зображень і написів, шовкографією, спеціальними текстильними фарбами, через сито з трафаретом. Такі зображення виходять високої якості і можуть мати до шести кольорів в стик. Крім того, ви можете замовити комп'ютерну вишивку, нанесення термоплівок, сублімаційний друк, брендування пришивними шевронами, тисненнями на шкірі, нашивками, бірками, етикетками, цінниками та ін.

Для друку, нанесень або вишивок, потрібно мати логотипи написи і зображення, в векторних форматах: *.cdr, *.ai і т.п. Якщо у вас є зображення таких форматів: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.bmp, *.gif, тоді їх необхідно векторизувати, що може зайняти багато часу особливо якщо це складне зображення.

Купити сумки з тканини

У нас можна купити сумки з тканини оптом від п'ятдесяти штук і більше. Для того щоб зробити замовлення і придбати сумки, потрібно зв'язатися з нашими менеджерами, по телефону, електронною поштою або скайп чатом, і повідомити їм такі дані як: типи виробів, їх кількість, кольори, розміри та тип тканини, а для брендування сумок потрібно вказати тип нанесення, його розміри і розташування на виробі. До листа потрібно прикріпити файл з зображеннями в векторних форматах, не забути вказати додаткові контактні дані для зворотного зв'язку з вами.

У найближчі години з вами зв'яжуться для того щоб запропонувати ціну на їх виготовлення, терміни та способи оплати. Також ви можете ознайомитися з різними зразками які є в нашому офісі який знаходиться в Києві. Ще ми можемо виконати відвантаження готового замовлення в будь-якому зручному місці в межах Києва якщо це було попередньо обумовлено. Або ми можемо відправити замовлення службами доставки в інші регіони України.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map