Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Сумки з двунитки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям різних текстильних виробів в основному призначених для корпоративних цілей та проведення різних рекламних або святкових заходів. Одним з таких типів виробів який замовляють у нас є сумки з двунитка, які застосовуються як рекламно-подарункова продукція або як частина комплекту одягу промоутерів.

Сумки з двунитки хороші тим що вони досить щільні і підходять як вмістилище для досить важких предметів. Також вони відносяться до виробів що виготовлені з екологічно чистих матеріалів і мають достатньо великий попит як еко сумки.

Пошиття сумок з двунитки

Ми виконуємо пошиття сумок з двунитки різних форм крою, розмірів, з різною довжиною ручок, а також доповнені різними елементами такими як: стяжки, кишені, клапани та ін. Найпоширеніша форма таких сумок це прямокутна і трапеція, також вони можуть мати об'ємні форми паралелепіпеда і циліндра. Об'ємні форми сумок найчастіше робляться з твердим дном для кращого розподілу предметів усередині даного виробу.

Друк на сумках з двунитки

Ми виконуємо друк на сумках з двунитки шовкотрафаретним методом, по суті це звичайна друк текстильними фарбами. Крім того на них можна робити вишивку та брендування такими елементами як: шеврони, нашивки, тиснення на шкірі і бирки. Брендувати сумки з двунитки можна в різних місцях, до того ж логотипи можуть мати різні розміри і кількість кольорів.

Більш детально про кожен із зазначених способів брендування читайте в під розділах на сторінці "Брендування".

Купити сумки з двунитки

У нас можна купити сумки з двунитки оптом від 50 шт. і більше. Для того щоб виконати прорахунок вартості виробів, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону вказаному в контактах або написати електронного листа. У листі потрібно вказати такі параметри замовлення як: тип виробів їх кількість розміри і кольори або матеріал з якого необхідно їх робити. Також при необхідності брендування сумок до листа потрібно прикріпити зображення логотипів у векторному форматі і вказати тип нанесень їх розміри та розташування.

Крім того ви можете подивитися на зразки сумок з двунитки і нанесень на них, наш офіс розташований в місті Київ. До того ж ви можете домовитися про зустріч з нашим співробітників в зручному для вас місці і зручний час для узгодження деталей замовлення, а також перегляду зразків.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map