Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски для реклами


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми пропонуємо великий вибір продукції що постачається та вироблення текстильної продукції, для корпоративних цілей. Одним з таких типів вироби є теніски для реклами і рекламних заходів: промо акцій, презентацій, ярмарків і виставок, та безпосередньо для співробітників компаній, офісного персоналу і різних ресторанів, готелів, кафе, або різних груп робочого персоналу. Теніски та інший брендований одяг, дуже добре виконує роль додаткової реклами, позитивною стороною застосування таких виробів в рекламних цілях, це порівняльна дешевизна, динамічність такої реклами, і той факт що вона весь час знаходиться перед очима клієнтів і покупців. У порівнянні з іншими способами, заявити про себе, застосування рекламного текстилю, виходить значно дешевше, ніж інші варіанти.

Готові тенісок для реклами

Ми пропонуємо постачання і продаж готових типів тенісок для реклами, інших брендів та країн виробників: Fruit of the Loom, American Style, B&С, Sols, Stedman, Stuff, і Comfor. Дані вироби ідеально підходять для реклами і як варіант корпоративного одягу, оскільки були розроблені і виготовлені саме для даних цілей, з урахуванням основних потреб і попиту на ринку продукції що виготовляється, корпоративного одягу.

Пошиття тенісок для реклами

Природнім є значна кількість підприємств, бажаючих виділитися серед інших компаній і конкурентів на ринку товарів і послуг, підкреслити свою індивідуальність і неповторність. Для цих цілей є можливість виготовити теніски для реклами під замовлення, розробити їх стиль і тонкощі властиві стилю компанії а також основним деталям і формам присутнім на логотипі компанії. Підібрати необхідні матеріали, фурнітуру та форми крою.

Замовлення тенісок для реклами

Замовляючи та купуючи у нас теніски для реклами Ви отримуєте максимально швидке обслуговування, низькі ціни і якість виконуваних робіт. З усіх питань ви можете звертатися до наших менеджерів, вони дадуть відповідь на будь-які запитання, відносно замовлення, оплати, доставки, документа обороту, а також нададуть вам всі необхідні зразки виробів, нанесень і матеріалів. Для зв'язку ви можете використовувати поштову скриньку і телефонний зв'язку, контакти для зв'язку вказані на даному сайті у відповідному розділі "Контакти"

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map