Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски на замовлення


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія робить теніски на замовлення, їх розробку і пошиття відповідно корпоративному стилю компанії замовника. Дані вироби носять чисто рекламних характер їх застосування, і можуть бути брендовані логотипами компанії. Такий тип реклами найбільш ефективний серед інших запропонованих варіантів на даному ринку, а також один з найбільш дешевих, завдяки можливості тривалого застосування такої продукції. Ще є велика кількість готових виробів, інших брендів виробників промо продукції: Fruit of the Loom, B&С, Stuff, Sols, American Style, Stedman і Comfort, такі вироби мають досить низьку вартість і широкий асортимент кольорів. Текстильна продукція даних брендів відібрана по оптимальному співвідношенню ціни і якості серед інших виробів даного типу та інших виробників текстильної продукції.

Пошити теніски на замовлення

Пошиття тенісок на замовлення дозволяє розробляти індивідуальні типи виробів відповідно корпоративному стилю компанії, її основним кольорам, формам і лініям. Теніски можна пошити з різних тканин: інтерлок, лакоста, кулірна гладь, вісконті та інших необхідних тканин. Також вони можуть бути оформлені, різними гумками на рукавах, горловині, кишенями, шлейками, виконанні з ґудзиками або липучками і багатьма іншими функціональними деталями.

Теніски на замовлення з логотипами

Також на тенісках поло можна робити нанесення логотипів різними методами: пришивні шеврони, бірки, вишивки, термотрансферний друк, шовкографія і термоплівкою. Логотипи можуть мати різне розташування на виробі і різні розміри: на клапанах, кишенях, груди, спина і рукава, а також уздовж нижнього канта теніски. Для виконання нанесень, потрібні логотипи в векторних форматах. Теніски на замовлення з логотипом, визначають приналежність співробітників вашої компанії і виконують роль динамічної реклами, також позитивним моментом є розташування такої реклами на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів.

Купити теніски на замовлення

Для того щоб замовити теніски, необхідно написати нам листа по електронній пошті і скласти його в наступному порядку, заголовок "теніски на замовлення", зміст, кількість, розміри, їх кольору, прикріпити логотипи і вказати їх розміри, а також розташування. Купити теніски на замовлення можна оптовими партіями від 50 шт. Для узгодження всіх деталей замовлення необхідно тримати зв'язок з одним менеджером, для уникнення втрати даних і подальших розбіжностей.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map