Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски оптом


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається продажем, розробкою та пошиттям різної текстильної продукції, яка призначена для промо, офісних співробітників і обслуговуючого персоналу. Також ми продаємо теніски оптом, а саме від 50 шт. Дані вироби робляться по фірмовому стилю компанії замовника, з урахуванням корпоративних кольорів, основних ліній властивих на логотипах, формам і пропорціям. Також можна купити теніски оптом для проведення різних заходів, презентацій, акцій, ярмарків, БТЛ, виставок і різного роду свят, корпоративних заходів. Теніски з нанесенями на них логотипами, це один з найбільш ефективних і дешевих варіантів реклами, запропонованих на сьогоднішній день на ринку. Дану продукцію можна застосовувати у досить тривалому проміжку часу і вона не прив'язана до місячної оренди як наприклад в інших випадках, банерної реклами або яких не будь трансляцій, а також багатьох інших.

Готові теніски оптом

Також ми поставляємо теніски оптом, інших брендів виробників текстильної промо продукції: Fruit of the Loom, B&С, Stuff, American Style, Stedman, Sols і Comfort. Дані типи готової продукції обрані з усіх інших запропонованих на ринку, оскільки мають краще співвідношення ціни і якості, а також потрапляють під різні споживчі категорії, що дозволяє вирішити всілякі поставлені завдання, а також будь-які рекламні бюджети. Також теніски даних виробників мають найбільш широкий вибір кольорів, що дозволяє підібрати відповідний варіант, корпоративним кольорам компанії.

Пошиття тенісок оптом

При необхідності в вироби максимально відповідних фірмовому стилю, ми можемо виконати пошиття та розробку тенісок оптом, з різних матеріалів, таких як: лакоста, кулірна гладь, інтерлок, вісконті та ін. Також їх можна доповнити різними функціональними і візуальними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, а також застосовувати різну фурнітуру і кольори ниток, для додання додаткового акценту, кінцевому виробу.

Теніски оптом з нанесеннями

Теніски поло можна брендировать логотипами та зображеннями компанії, а також зображеннями інформативного характеру. Це можуть бути нанесення фарбами, плівкою, термотрансферний друк на синтетичних тканинах. Також на виробах можна робити вишивку, та пришивати до них шеврони і бирки. Логотипи можуть мати різні розміри і розташування на виробі: кишені, клапани, на грудях, спині, рукавах і вздовж нижнього канта теніски. Для виконання нанесення, необхідно мати логотипи в векторних форматах.

Замовити теніски оптом

Для того щоб замовити теніски оптом, вам необхідно зв'язатися з менеджером нашої компанії по телефону та електронною поштою. Складання листа є невід'ємною частиною формування замовлення і є інформаційною гарантією, а також підставою для виконання замовлення. Лист необхідно складати в такому порядку, заголовок "теніски оптом", зміст, кількість виробів, кольори, розміри, також можна прикріпити логотип необхідний для нанесення, із зазначенням його розміру і розташування. Узгодження замовлення необхідно вести з одним менеджером, а саме менеджером що взяли ваше замовлення. З питань документообігу, оплати, узгодження зразків і макетів, з усіх питань до одному менеджеру, це дозволить уникнути втрати даних, а також подальших розбіжностей.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map