Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски для промо


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Велика кількість компаній в певний період часу починають розуміти, що їм недостатньо реклами або вона не ефективна, починають займатися пошуком нових способів просування своєї продукції, іноді починаючи винаходити велосипед. Ми на такі творчі спонукання пропонуємо нашим клієнтам, виготовлення корпоративного промо та спецодягу, як однієї з ефективних способів реклами. А також ідеальним рішенням для контролю охайності співробітників і відповідністю корпоративному стилю. Дані вироби ідеально підходять для співробітників торгових залів, промоутерів, офісного персоналу, співробітників готелів, кафе і ресторанів, робочого персоналу. Наша компанія займається поставками готових тенісок а також пошиттям і розробкою під замовлення тенісок поло, залежно від потреб клієнта.

Оптові постачання, теніски для промо

Ми займаємося продажем і постачанням якісних промо тенісок, таких брендів як: American Style, Sols, Stuff, Stedman, Fruit of the Loom, B&С і Comfort. Данні вироби є одними з найкращих в співвідношенні ціна якість. Основні їх відмінності це щільність склад тканини, наявність гумок на рукавах, довжина рукавів, а також ґудзики на виробах. Ці вироби пошиті різними країнами виробниками: Китай, Малайзія, Узбекистан, Польща і Туреччина.

Пошиття на замовлення тенісок для промо

Виготовлення тенісок для промо під замовлення, необхідно в ситуаціях коли стандартні (готові) варіанти або не підходять за якимись параметрами або взагалі необхідно пошити що не будь абсолютно оригінальне. Теніски під замовлення шиються з тканин: лакоста, кулірної гладі, стрейч кулір. На виробах можуть бути пришиті оригінальні кольорові стяжні гумки, навколо горловини і рукавів, застосовані різні поєднання ґудзиків і ниток.

Друк на тенісках для промо

Нанесенні або вишивка логотипів на теніска, виконуються на підставі надісланих вами поштою логотипів. Зображення необхідно відправляти у векторних форматах: *. cdr, *. eps, або *. ai. Якщо у вас тільки растрові зображення логотипів, ви можете замовити векторизацію, це необхідно тому що всі друковані роботи а також вишивка виконуються тільки на основі векторних зображень. Після підготовки зображень в потрібному форматі, вони можуть бути відправлені вам на пошту, так як вони можуть вам ще знадобиться, у виготовленні іншої друкованої продукції. Друк на теніска виконується: фарбами (шовкографія), плівкою (текстильної термоплівкою), а також на тенісках можна робити вишивку. Стандартне розташування логотипів: грудей (ліва сторона), спина і рукав.

Замовлення тенісок для промо

Для замовлення будь-яких товарів і послуг у нашої компанії, ви можете скласти лист з таких необхідних даних: розмірна сітка (кількість і розміри кожного типу), кольори, і якщо необхідно, тоді можна додати до листа логотип нанесення. При необхідності в вироби нестандартного крою або виконання, Ви можете замовити вироби індивідуальної розробки. Деталі розробки обговорюються з вашим провідним менеджером через пошту, мобільний або при зустрічі. Зустріч з менеджером будуть необхідні для надання зразків тканин, або затвердження зразків. Для зустрічі з менеджером ви можете вибрати будь-яке для вас зручне місце і час, а також приїхати до нас в офіс.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map