Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски з вишивкою


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Більшість великих компаній ретельно стежать за зовнішнім виглядом і охайністю своїх співробітників, і намагаються привести їх вигляд до загального стандарту, а саме корпоративному стилю. Корпоративні стиль компанії це - збірка даних про логотипи, основні кольори, шрифти, пропорції, оформленні документів, листів, стиль корпоративного одягу, друкованої реклами, сайтів, оформлення машин, офісів і меблів, а також нескінченна безліч інших елементів. Всі дані зберігаються в так званому брендбуці, в електронному або друкованому варіанті.

Ми пропонуємо нашим клієнтам теніски з вишивкою та логотипами нанесеними іншими методами: термоплівкою (нанесення текстильної термоплівки), шовкографією (пече фарбами, на водній основі і пластизолю), дані типи нанесень добре виглядають на теніска.

Теніски поставляються в готовому вигляді наприклад поширених брендів корпоративного промо одягу, призначених безпосередньо для даних цілей: Stuff, American Style, Fruit of the Loom, Stedman, B&С і Comfort. Готові вироби відрізняються якістю пошиття, застосовуваних тканин, інших матеріалів, а також вартістю. Також можна замовити пошиття тенісок на замовлення з індивідуальною розробкою моделей, відповідних корпоративному стилю.

Виготовлення тенісок з вишивкою

Виготовлення тенісок з вишивкою необхідно у випадках відсутності відповідного варіанту в готових виробах що поставляються або у разі відсутності наявності якихось типів виробів, наприклад необхідних розмірів, кольорів. Теніски на замовлення можна шити з різних матеріалів: лакоста, кулірна гладь, інтерлок, вісконт. З різноманітним додатковим оформленням: кишенями, фурнітурою і іншими деталями. Вироби на замовлення хороші тим що їх можна розробляти в максимальній відповідності корпоративним кольорам і стилю компанії, комбінуючи різні кольори тканин, ниток, фурнітури і формами крою.

Замовлення тенісок з вишивкою

Для того щоб замовити тенісок з вишивкою, потрібно відправити нам листа за адресою вказаною на даному сайті в розділі контакти. У заголовку вкажіть "теніски з вишивкою", а зміст сайту складіть таким чином: тип тенісок (готові типи брендів, або під замовлення), колір, кількість кожного типу розміру (розмірна сітка), і прикріпіть файл з векторними зображеннями логотипів, а також зазначенням їх розташувань. При можливості також можна прикріпити файл з технічним оформленням виробів.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map