Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски поло


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Теніски поло що продаються нами, призначені для корпоративних і рекламних цілей. Їх можна брендувати логотипами компанії, або іншою візуальною інформацією. Теніски поло продаються в готовому вигляді, і можна робити під замовлення, розробляючи вироби відповідно з фірмовим стилем компанії. Також дані вироби призначені для різного типу працівників: офісного персоналу, співробітників торгових залів, промоутерів, різного роду обслуговуючого персоналу: ресторанів, готелів, кафе, а також робітників на СТО, кур'єрів, вантажників, складських співробітників та ін. Ми пропонуємо готові вироби оптимальні в співвідношенні ціни і якості, призначені спеціально для застосування їх в промо акціях, презентаціях, виставках, ярмарках та інших заходах, від таких брендів як: Fruit of the Loom, American Style, B&С, Stedman, Stuff, і Comfor, країн виробників: Польща, Малайзія, Узбекистан, Китай і Туреччина. Всі типи готової продукції відрізняються якістю пошиття, застосовуваних тканин, рукавами (зі стяжною гумкою, без гумки), формою крою, а також вибором стандартних кольорів тенісок, що постачаються.

Пошиття тенісок поло

Часто буває необхідність у розробці індивідуального стилю тенісок поло, в суворій відповідності корпоративному стилю компанії. У такому випадком ми пропонуємо свої послуги з розробки і пошиття. Дані вироби можна шити з різного типу тканин: лакоста, кулірна гладь, інтерлок, стрейч кулір, вісконті та ін., всі типи тканин відрізняються щільність, складом, і плетінням нитки, а також мають індивідуальні властивості. При пошитті тенісок поло можна використовувати різні конфігурації: тканин, їх кольорів, фурнітури, доповнювати стяжними гумками на рукавах і горловині, іншими кольорами ниток і ґудзиків, а також різними кишенями, клапанами, шлейками і нанесеннями логотипів або зображень.

Друк на тенісках поло

На тенісках поло можна робити різні типи нанесень, як фарбами (шовкографія) і плівками (текстильні термопленки), так і вишивками, різними шевронами, а також бірками. Є основні типи нанесень з певними форматами розмірів: всі груди (А4, А3), вся спина (А4, А3), ліва грудь (А5), рукава (А5), ще робляться нанесення вздовж нижнього канта виробу, що надає деякої завершеності. Для виконання нанесень необхідно мати логотипи в векторних форматах, оскільки всі підготовчі роботи виконуються на підставі даних зображень.

Замовлення тенісок поло

Для замовлення виробів вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або відправити лист на електронну скриньку, контакти яких вказані на даному сайті у відповідному розділі "Контакти". Лист необхідно скласти в такому форматі, в заголовку необхідно вказати "Теніски поло", а в зміст листа повинні бути зазначені: кількість, розміри, кольори, а також макети логотипів, їх розміри, розташування, із зазначенням типу нанесення, вишивки або пришивних шевронів, бірок. З усіх питань щодо замовлення звертайтесь до одного менеджерові ведучому ваше замовлення, щоб уникнути помилок і не до розумінь.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map