Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 200-260гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Толстовки B&С


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з ходових типів продукції пропонованих нашою компанією, є толстовки B&С, оскільки у них найкраща якість серед всіх виробників, даного типу продукції, і це не дивлячись на те що вартість на них найвища серед інших. Толстовки використовуються в прохолодну пору часу, для проведення різних рекламних заходів, промо- акцій, ярмарків, виставок, політичних акцій, спортивних турнірів, презентацій, кейтирингів. Покупцями такого одягу, є абсолютно різні організації, по виду їх діяльності та формою власності, а також їх носять різні типи співробітників, такі як: кур'єри, вантажники, співробітники торгових залів, офіціанти, робочі СТО та заправок, робочі виробництв в малій промисловості, промоутери і офісний персона. Також часто робиться комплектація уніформи співробітників, іншими виробами: вітрівками або жилетами, кепками або шапками, торбами або сумками, банданами або косинками, фартухами, передниками або накидками.

Друк на толстовках B&С

Ще на толстовках B&С в основному виконуються нанесення та друк, логотипів, написів і зображень, з інформуючим та іншим змістом. Брендувати одяг можна такими способами як: пришивні шеврони, вишивка, нашивки, шовкографія, термотрансфер, пришивними шкіряними тисненнями, нанесеннями термоплівки, бирками, розмірники і цінниками. Всі типи зображень можуть мати різні розміри і розташування, а також про кожне брендування можна прочитати на відповідній назві сторінці "Брендування".

Замовити толстовки B&С

Замовити толстовки B&С можна одним із способів, по телефону або електронною поштою. Переважніше електронним листом, оскільки нам буде простіше сформувати заявку на виробництво, а також завжди краще працювати з першоджерелом в текстовому вигляді. Тому що ж потрібно вказати в зміст листа: тип виробів, виробника, розміри, кількість і кольору виробів, бажано в новому абзаці, теж саме стосується і нанесень, вкажіть їх тип, розміри і розташування на толстовках, а файл із зображенням прикріпіть до листа, переважніше у векторному форматі.

Толстовки можна замовити оптом від 50 шт. або більше. Ціни на них розраховуються по оптовому принципом, а саме чим більше кількість замовлених виробів, тим дешевше коштує один виріб. Ще ви можете подивитися зразки толстовки з нанесеннями, в нашому офісі, який знаходиться у Київ.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map