Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 200-260гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Толстовки Fruit of the Loom


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Толстовки Fruit of the Loom використовуються нашими клієнтами для рекламних цілей, а також у вигляді корпоративного одягу, для своїх співробітників. Покупцями даної продукції є абсолютно різні організації, формою їх власності та різним видом діяльності. Толстовки носять такі типи співробітників як: кур'єри, офіціанти, вантажники, будівельники, робітники СТО та заправок, промоутери та інші, які працюють поза приміщеннями і прохолодну пору часу. Ще їх комплектують іншими видами одягу та текстилю: кепками чи шапками, вітрівками або жилетами, фартухами, передниками або накидками, банданами або косинками, а також сумками або торбами. До того ж даний одяг призначений для проведення рекламних заходів, промо- акцій, презентацій, ярмарків і виставок, кейтирингів, спортивних турнірів і політичних акцій.

Друк на толстовках Fruit of the Loom

На толстовках Fruit of the Loom можна робити друк і нанесення, логотипів, зображень і написів інформативного характеру, різними методами: шовкографією, термотрансферним нанесеннями, нанесенням термоплівок, та брендувати такими способами як: вишивка, пришивними шевронами, нашивками, бирками, розмірники і цінниками, а також шкіряними тисненнями. З різними розмірами і розташуванням логотипів на толстовках: на всю спину, всі груди, на лівих грудях, рукавах, вздовж кантів і інших необхідних місцях. Всі способи брендування описані в підрозділах, на сторінці з відповідною назвою "Брендування".

Замовити толстовки Fruit of the Loom

Для того щоб зробити замовлення та купити толстовок Fruit of the Loom, а також прорахувати їх вартості, потрібно написати нам листа з таким змістом: тип виробів, виробник, їх кількість, розміри і їх кольори. Для нанесень і друку на них, потрібно вказати тип нанесення, його розміри і розташування, а самі логотипи прикріпити до листа.

Подивитися на зразки толстовок і нанесень на них, а також будь-яких інших виробів, можна в нашому офісу, який знаходиться у місті Київ. При необхідності ви можете домовиться з нашим менеджером про зустріч в будь-якому зручному для вас місці і час, також у межах Києва.

Толстовки Fruit of the Loom можна замовляти оптовими партіями від 50 шт. і більше. Ціни на них формуються по оптовому принципом, чим більше замовлено виробів, тим нижче ціна за одиницю такого. Градація вартостей на обсяги замовлень вказані для кожного типу виробу у відповідних їм розділах.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map