Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 200-260гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Толстовки Sol's


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається продажу, пошиттям і брендуваненям текстильної продукції. В основному ці вироби використовуються в рекламних цілях, і в тому числі як корпоративний одяг для співробітників компаній і організацій. Толстовки Sol's, це один з типів такого одягу який використовуються в прохолодну пору часу. Вони використовуються як частина комплекту робочого одягу різних співробітників, наприклад: кур'єрів, офіціантів, вантажників, робочих СТО, заправок, будівельників, співробітники торгових залів, офісного персоналу і т.п. Ще толстовки використовуються для проведення рекламних заходів, промо-акцій, презентацій, кейтирингів, ярмарків, політичних акцій, виставок, спортивних турнірів, концертів та багато ін.

Друк на толстовках Sol's

На толстовках Sol's можна робити різні нанесення логотипів, написів і зображень інформативного змісту, які можуть мати різні розміри і розташування на них. У нас є великий вибір способів брендування і друку на виробах, такі як: тиснення на шкірі, пришивні шеврони, нанесення плівкою, сублімація, нашивки, бирки, шовкографія, термотрансферні нанесення, розмірники, цінники та ін. Логотипи можуть бути розташовані на: всій спині, на всі груди, на лівих грудях, на рукавах, вздовж кантів вироби, на таких елементах як кишені, клапани, шлейки, нашивки та інших необхідних місцях.

Купити толстовки Sol's

Щоб купити толстовки Sol's вам потрібно зв'язатися з нашим співробітником по телефону, для уточнення деталей замовлення, і написати нам листа на прорахунок вартості замовлення. Дані для зв'язку з нами вказані на сторінці "Контакти" на даному сайті. У листі вкажіть такі дані як: тип виробів, виробника, розміри, кількість, і кольори толстовок, а для нанесень на них: тип нанесення, розміри і розташування, а логотипи та зображення прикріпіть до листа, бажано у векторному форматі.

У нашому офісі є зразки виробів з нанесеними на них, які ви можете подивитися перед тим як робити замовлення, ми знаходимося в Києві. Ціни на толстовки розраховуються по оптовому принципу, оскільки їх можна замовити тільки оптом і тільки від 50 шт.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map